Yazdır

T.C.
HEKİMHAN
İCRA DAİRESİ


2019/69 TLMT.
TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:
Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50'sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50'sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.'nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur. 26/06/20201.İhale Tarihi : 12/08/2020 günü, saat 14:00 - 14:05 arası.
2.İhale Tarihi : 09/09/2020 günü, saat 14:00 - 14:05 arası.
İhale Yeri : Hekimhan Sivas kangal yolu 1. km Bahçelievler Mahallesi Sanayi Sitesi Yanı Otogar Eski Sunpet

No

Takdir Edilen Değeri TL.

Adedi

KDV

Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)

1

39.600,00

1

%1

01 FDS 84 Plakalı , 2017 Model , DACIA Marka , Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Mavi , Araç Dacıa marka Lodgy Stepway 1.5 DCI 110 BG dizel yakıtlı mavi renkli 2017 modeldir. Aracın Kapı kolu ve kilitlerinin, depo kapağı, marşpiyeller, ön ve arka farları, ön ve arka tamponlar, cam silecekler, plakalık lambaları, arka üçlü koltuk, Cd çalar, ön göğüs göstergeleri, direksiyon kutusu, akü, mazot pompası, turbo, araç beyni, radyatör, radyatör klima, klima kompresörü, şarj dinamosu, cam suyu deposu, ön cam ön paneli, ön cam darbe emici, direksiyon pompası, sağ ve sol dikiz aynası yoktur. Aracın anahtar ve ruhsatı yoktur.
Not:Adalet Bakanlığının 23/03/2015 tarih ve 10471 sayılı yazısı gereğince; araç bu şekilde satılacak olup tescil aşamasında eksik parçaların yasal yoldan temin edilmesi halinde tescil işleminin yapılabileceği, eksik parçalar yasal yoldan temin edilmediği takdirde ilgili hakkında C. Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

(İİK m.114/1, 114/3)

* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63'e karşılık gelmektedir.