Yazdır

TC.
ANKARA
28. İCRA DAİRESİ
2019/76 TLMT.

TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:
Birinci artırmanın malların taşınması masraflı ve zor olduğundan ayrıca taşınma esnasında mala gelebilecek zararlar dikkate alınarak tarafların menfaaetleri düşünülerek mahcuzların mezat salonuna getirilmeksizin aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50'sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50'sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.'nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
1.İhale Tarihi : 04/09/2019 günü, saat 11:20 - 11:25 arası.
2.İhale Tarihi : 25/09/2019 günü, saat 11:20 - 11:25 arası.
İhale Yeri : 3 Nolu Mezat Salonu - Anafartalar Mah. Etlik Cad. No:3 (Ankara Adalet Sarayı Dışkapı Ek Hizmet Binası Yanı) MERKEZ / ANKARA

No Takdir Edilen Değeri TL. Adedi KDV Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)
1 130.000,00 1 %1 07 AAC 570 Plakalı, 2011 Model, MERCEDES-BENZ Marka, 204 Tipli, Vites Tipi Otomatik, Rengi Beyaz, AA Sedan cinsi Mercedes Benz marka anahtarı olan ruhsatı olmayan şase no silinmiş, 208.322 km'de. Benzinli, çalışır vaziyette. Tekerlekleri sağlam, camları koltukları sağlam, muhtelif yerlerinde çizikleri olan ön ve arka plakaları yok, sağ arka kapıda boydan boya çizikleri mevcut, arka tamponda derin çizikleri olan araç.

(İİK m.114/1, 114/3)
* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63'e karşılık gelmektedir.