Yazdır

T.C. KAYSERİ BANKA ALACAKLARI

İCRA DAİRESİ
2019/4197 ESAS

TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup: Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50'sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50'sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.'nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; İsteklilerin satışa konu aracı TALATPAŞA MAH. 621. SOK. NO: 60/1 KAREN OTOPARKI KOCASİNAN/KAYSERİ adresinde görebileceği) fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
1.İhale Tarihi : 13/05/2020 günü, saat 10:30 - 10:35 arası.
2.İhale Tarihi : 03/06/2020 günü, saat 10:30 - 10:35 arası.
İhale Yeri : Kayseri Bölge Adliye Mahkeme Binası Zemin Kat İcra Daireleri Satış Odası-2 - Sümer Mahallesi Erkilet Bulvarı No:8 MERKEZ / KAYSERİ

No Takdir Edilen Değeri TL. Adedi KDV Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)
1 85.000,00 1 %1 38ABF989 Plakalı araç, FORD Marka, TOURNEO COURIER Tip, 2018 Model, Titanyum 1.5 95 beygir cinsi, beyaz renk, anahtar var, ruhsat bilinmiyor, şase no: NMOMXXTACMJT02883, km bilgisi 72.662, dizel yakıtlı, manuel vites, aracın otoparka giriş tarihi 05/01/2020'dir. Bilirkişi tarafından incelemede;Tekerlerin diş kalınlıkları ve yanak durumu iyi. Tekerlerin havası tamdır. Çelik jantları vardır. Aracın kontak anahtarı olsa da araç çalıştırılamadığı için motorun çalışıp çalışmadığı kontrol edilemedi,varsa da gizli kusurlarının görülemediği, Araç içerisine döşemeler temiz iyi durumda,araç içerisinde ve bagaj bölümünde borçluya ait kıymetli eşya tespit edilememiştir. Kaporta iyi durumda birkaç yerde ince çizikler mevcut olduğu tespit edilmiştir.

(İİK m.114/1, 114/3)

* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63'e karşılık gelmektedir.