Yazdır
TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU BAŞKANLIĞI (TÜBİTAK)

TÜBİTAK Memur (Koruma), Şoför ve Teknisyen görevlerinde çalışacak 8 personel alacak

TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU BAŞKANLIĞI (TÜBİTAK)

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri
BİK İlan No : YOK619302
Şehir : Kocaeli
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
8
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
15.04.2019
Son başvuru Tarihi
:
19.04.2019
İlan Metni

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığından

TÜBİTAK ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ, UZAY TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ VE MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ BÜNYESİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE MEMUR, MEMUR (KORUMA),ŞOFÖR VE TEKNİSYEN ALINACAKTIR.

SON BAŞVURU TARİHİ: 19.04.2019

İlan No

İşyeri

Unvan

İstihdam Edilecek Personel
Sayısı

İstihdam Edilecek İl

Kişisel Durumu

Aranılan Nitelikler
Tecrübe Öğrenim Durumu Bölüm Yetkinlik Özeti
1 ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ MEMUR (KORUMA) 4 KOCAELİ NORMAL ÖN LİSANS ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA GÜVENLİK SAVUNMA VE GÜVENLİK MÜLKİYETKORUMA VEGÜVENLİK

T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak. Tercihen 1 yıl Özel Güvenlik olarak çalışmış olmak (Belgelendirmesi istenecektir). Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı sahibi olmak (Belgelendirmesi istenecektir). Kamera sistemleri izleme/kullanma konusunda tecrübeli olmak. Vardiyalı olarak çalışmasına engel bir durumu bulunmamak. 18 yaşını tamamlamış olmak. İletişim becerisi gelişmiş olmak ve kendini ifade yeteneği bulunmak. Birimde ihtiyaç duyulan diğer idari hizmetlerin yerine getirilmesinde görev almak. Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak. İşe alınacak personelin Kocaeli’nde ikamet etmesi istenecektir.

2 UZAY TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ ŞOFÖR 1 ANKARA TMY 3 yıl LİSE -

T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

3 MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ MEMUR 1 GEBZE TMY ÖNLİSANS YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ EN AZ İKİ YILLIK ÖN LİSANS EĞİTİMİ VEREN BÖLÜMLERİNDEN
BİRİ

T.C. Vatandaşı olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. 4)Ekip çalışmasına yatkın olmak. 5) Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak.

4 MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ ŞOFÖR 1 GEBZE TMY

LİSE VEYA DENGİ OKULLAR

T.C. Vatandaşı olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. 4)Ekip çalışmasına yatkın olmak. Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak. Sürücü Belgesi sahibi olmak.

5 MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ TEKNİSYEN 1 ANKARA TMY TEKNİK / ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ *ELEKTRİK*ELEKTRİK- ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

T.C. Vatandaşıolmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. Ekip çalışmasına yatkın olmak. Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak.

*NOT: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da bu sayfa (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi
P.K. 54 41470 Gebze/KOCAELİ
E-Posta:ume.insankaynaklari@tubitak.gov.tr
Telefon: (0262) 679 50 00-/2501-2513
TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü ODTÜ Yerleşkesi,
06800, Ankara / Türkiye
E-Posta :uzay.insan.kaynaklari.birimi@tubitak.gov.tr
Telefon : (0312) 210 13 10/1638-1637
TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi
Adres : Barış Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:1 PK: 74, 41470 Gebze / Kocaeli E-Posta :mam.ik@tubitak.gov.tr
Telefon : 0262 677 21 72 - 0262 677 21 74