Yazdır
ŞANLIURFA 2. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Haliliye/Yenişehir'de 4+1 daire icradan satılıktır (çoklu satış)

ŞANLIURFA 2. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01034846
Şehir : Şanlıurfa / Haliliye
Semt-Mahalle : YENİŞEHİR MAH. / YENİŞEHİR
Oda Sayısı : 4+1
: 282
Banyo Sayısı : 3
Bulunduğu Kat : Zemin Kat
Binadaki Kat Sayısı : 13
Isıtma : Kat Kaloriferi
Yayınlandığı Gazeteler

URFANATİK 05.08.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2018/47 ESAS
Muhammen Bedeli
:
680,000 TL
Birinci Satış Günü
:
03.10.2019 10:00
İkinci Satış Günü
:
31.10.2019 10:00
Satış Yeri
:
Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 126. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

Taşınmazların satışı:

Artırma ilanı, artırma hazırlıkları ve ilgililere ihtar:

Madde 126 - (Değişik madde: 02.07.2012 - 6352 S.K/Madde 29)

Satış, açık artırma ile yapılır. Birinci ve ikinci ihalenin yapılacağı yer, gün ve saat önceden ilan edilir.
İlan, birinci ihale tarihinden en az bir ay önce yapılır. İlan edilen metnin esasa müessir olmayan maddi hatalar nedeniyle tekrarlanması gerektiğinde, ihale tarihi değiştirilmeksizin hata ilanen düzeltilir. Ancak bu düzeltme ilanının tarihi ile ihale tarihi arasında yedi günden az zaman kalmış ise daha önce ilan edilen günden yedi iş günü sonrası için tespit edilecek günde satış yapılacağı düzeltme ilanında belirtilir. Bu düzeltme ilanı ilgililere ayrıca tebliğ edilmez.
Yapılacak ilana, satılacak şeyin cinsi, mahiyeti, önemli vasıfları, tahmin edilen kıymeti, bulunduğu yer; birinci ve ikinci ihalenin yapılacağı yer, gün ve saat; artırmaya iştirak edeceklerin haczedilen malın tahmin edilen kıymetinin yüzde yirmisi nispetinde pey akçesi veya milli bir bankanın teminat mektubunu tevdi etmeleri gerektiği; diğer bilgilerin nereden ve ne suretle öğrenilebileceği hususları yazılır. Ayrıca, ipotek sahibi alacaklılarla diğer ilgililerin taşınmaz üzerindeki haklarını, hususiyle faiz ve masrafa dair olan iddialarını evrakı müsbiteleri ile onbeş gün içinde icra dairesine bildirmeleri gerektiği yazılır; aksi halde, hakları tapu siciliyle sabit olmadıkça, satış bedelinin paylaşmasından hariç kalacakları da ilave edilir. Bu ihtar irtifak hakkı sahiplerine de yapılır.
Açık artırmaya elektronik ortamda teklif verme yoluyla başlanır. Elektronik ortamda teklif verme, birinci ihale tarihinden yirmi gün önce başlar, ihalenin tamamlanacağı günden önceki gün sonunda sona erer; ikinci ihalede ise elektronik ortamda teklif verme birinci ihaleden sonraki beşinci gün başlar, en az yirmi gün sonrası için belirlenecek ikinci ihalenin tamamlanacağı günden önceki gün sonunda sona erer. Elektronik ortamda verilecek teklifler haczedilen malın tahmin edilen kıymetinin yüzde ellisinden az olamaz; teklif vermeden önce, haczedilen malın tahmin edilen kıymetinin yüzde yirmisi nispetinde teminat gösterilmesi zorunludur.
Satışa çıkarılan taşınmaz üzerinde hakkı olan alacaklının alacağı yukarıdaki fıkrada yazılı oranda ise artırmaya iştiraki halinde ayrıca pey akçesi ve teminat aranmaz.

114 üncü maddenin ikinci ve üçüncü fıkraları taşınmazın satış ilanı hakkında da uygulanır:
(İlanın şekli, artırmanın tarzı, yer ve günü ve gazete ile yapılıp yapılmıyacağı icra memurluğunca alakadarların menfaatlerine en muvafık geleni nazarı dikkate alınarak tayin olunur. İlanın yurt düzeyinde yayımlanan bir gazete ile yapılmasına karar verilmesi halinde bu ilan satış talebi tarihinde tirajı ellibinin (50.000) üzerinde olan ve yurt düzeyinde dağıtımı yapılan gazetelerden biriyle yapılır).
(Gazete ile yapılacak ilanlara satış şartnamesi eklentileriyle geçirilmeyip, satılacak şeyin cinsi, mahiyeti, önemli vasıfları, muhammen kıymeti, bulunduğu yer ve ikinci artırmanın gün ve saati, satış şartnamesinin vesair bilginin nereden ve ne suretle öğrenilebileceği, talep halinde ve ilanda gösterilen masrafı verilmek şartiyle şartnamenin bir örneğinin gönderilebileceği hususları yazılmakla iktifa olunur. İcra dairesince yapılması zaruri ilanlar dışında, taraflar şartnamenin tamamını, masrafı kendilerine ait olmak üzere, diledikleri vasıtalarla ilan edebilirler. Ancak hususi mahiyetteki bu ilan resmi muameleye tesir etmez. Satış ilanı elektronik ortamda da yapılır).

Ayrıca tebliğler:
Madde 127 - (Değişik madde: 02.07.2012 - 6352 S.K/Madde 30) YÜRÜRLÜK
İlanın birer sureti borçluya ve alacaklıya ve taşınmazın tapu siciline kayıtlı bulunan ilgililerinin tapuda kayıtlı adresleri varsa bu adreslerine tebliğ olunur. Adresin tapuda kayıtlı olmaması halinde, varsa adres kayıt sistemindeki adresleri tebligat adresleri olarak kabul edilir. Bunların dışında ayrıca adres tahkiki yapılmaz, gazetede veya elektronik ortamda yapılan satış ilanı tebligat yerine geçer.

http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.3.2004.pdf

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

İlan Metni

T.C.
ŞANLIURFA 2. İCRA DAİRESİ
2018/47 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan A blok zemin kat 2 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu parselde A, B1, B2, B3, B4, B5, C, D1, D2, D3, D4, D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu A blok parselin güney doğu cephesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı buna projesine göre ve mahallinde 3 bodrum zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.bodrumda 2 adet eklenti depo 2. bodrum katında 2 adet depolu dükkan 1.bodrum katında 3 adet dükkan zemin katta 2 adet mesken normal katların her birinde 2 şer daire olmak üzere 25 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde 1.bodrum kattan batı cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmazın bulunduğu sitede çocuk oyun alanları kapalı otopark özel güvenlik gibi sosyal alanlar yer almaktadır. Taşınmaz 2b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının zemin katında bina girişine göre sol cephede konumlu olup herhangi bir manzara avantajına sahip değildir. Brüt 282m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir.Taşınmaz 4 oda 1 salon mutfak 1 banyo 2 duş giyinme odası 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı salon ve 4 oda yer döşemeleri laminat parke olup mutfak ve ıslak zemin yer döşemeleri granit kaplamalı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın duvarları kağıt kaplama ve kısmi boyalı pencereleri PVC doğrama olup pres iç kapılar kaliteli malzemeden üretilmiştir. Meskende mutfak dolabı ve vestiyer bulunmaktadır. Lüks kalite malzeme ve işçilik ile inşa edilmiştir.Söz konusu taşınmazın değeri 680.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 10:00 - 10:05 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 10:00 - 10:05 arası
Satış Yeri : Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
2 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan A blok 1. kat 3 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu A blok parselin güney doğu cephesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı buna projesine göre ve mahallinde 3 bodrum zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.bodrumda 2 adet eklenti depo 2. bodrum katında 2 adet depolu dükkan 1.bodrum katında 3 adet dükkan zemin katta 2 adet mesken normal katların her birinde 2 şer daire olmak üzere 25 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde 1.bodrum kattan batı cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmazın bulunduğu sitede çocuk oyun alanları kapalı otopark özel güvenlik gibi sosyal alanlar yer almaktadır. Taşınmaz 3b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 1. katında bina girişine göre sağ cephede konumlu olup herhangi bir manzara avantajına sahip değildir. Brüt 282m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir.Taşınmaz 4 oda 1 salon mutfak 1 banyo 2 duş giyinme odası 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı salon ve 4 oda yer döşemeleri laminat parke olup mutfak ve ıslak zemin yer döşemeleri granit kaplamalı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın duvarları kağıt kaplama ve kısmi boyalı pencereleri PVC doğrama olup pres iç kapılar kaliteli malzemeden üretilmiştir. Meskende mutfak dolabı ve vestiyer bulunmaktadır. Lüks kalite malzeme ve işçilik ile inşa edilmiştir.Söz konusu taşınmazın değeri 720.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 10:10 - 10:15 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 10:10 - 10:15 arası
Satış Yeri : Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
3 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan A blok 2. kat 6 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu A blok parselin güney doğu cephesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı buna projesine göre ve mahallinde 3 bodrum zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.bodrumda 2 adet eklenti depo 2. bodrum katında 2 adet depolu dükkan 1.bodrum katında 3 adet dükkan zemin katta 2 adet mesken normal katların her birinde 2 şer daire olmak üzere 25 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde 1.bodrum kattan batı cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmazın bulunduğu sitede çocuk oyun alanları kapalı otopark özel güvenlik gibi sosyal alanlar yer almaktadır. Taşınmaz 6b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 2. katında bina girişine göre sol cephede konumlu olup herhangi bir manzara avantajına sahip değildir. Brüt 282m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir.Taşınmaz 4 oda 1 salon mutfak 1 banyo 2 duş giyinme odası 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı salon ve 4 oda yer döşemeleri laminat parke olup mutfak ve ıslak zemin yer döşemeleri granit kaplamalı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın duvarları kağıt kaplama ve kısmi boyalı pencereleri PVC doğrama olup pres iç kapılar kaliteli malzemeden üretilmiştir. Meskende mutfak dolabı ve vestiyer bulunmaktadır. Lüks kalite malzeme ve işçilik ile inşa edilmiştir.Söz konusu taşınmazın değeri 725.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 10:20 - 10:25 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 10:20 - 10:25 arası
Satış Yeri : Sırrın Mah.Recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
4 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan A blok 3. kat 7 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu A blok parselin güney doğu cephesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı buna projesine göre ve mahallinde 3 bodrum zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.bodrumda 2 adet eklenti depo 2. bodrum katında 2 adet depolu dükkan 1.bodrum katında 3 adet dükkan zemin katta 2 adet mesken normal katların her birinde 2 şer daire olmak üzere 25 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde 1.bodrum kattan batı cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmazın bulunduğu sitede çocuk oyun alanları kapalı otopark özel güvenlik gibi sosyal alanlar yer almaktadır. Taşınmaz 7b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının zemin katında bina girişine göre sol cephede konumlu olup herhangi bir manzara avantajına sahip değildir. Brüt 282 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir.Taşınmaz 4 oda 1 salon mutfak 1 banyo 2 duş giyinme odası 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı salon ve 4 oda yer döşemeleri laminat parke olup mutfak ve ıslak zemin yer döşemeleri granit kaplamalı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın duvarları kağıt kaplama ve kısmi boyalı pencereleri PVC doğrama olup pres iç kapılar kaliteli malzemeden üretilmiştir. Meskende mutfak dolabı ve vestiyer bulunmaktadır. Lüks kalite malzeme ve işçilik ile inşa edilmiştir.Söz konusu taşınmazın değeri 750.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 10:30 - 10:35 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 10:30 - 10:35 arası
Satış Yeri : Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
5 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B3 blok 9. kat 19 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B3 blok parselin kuzey cephesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı buna projesine göre ve mahallinde 3 bodrum zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.kısmi kapalı otopark alanı2. bodrum katında dükkanlara ait eklenti depo 1.bodrum katında 2 adet dükkan, 2 adet mesken zemin katta 3 adet mesken normal katların her birinde 3 er daire olmak üzere 34 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde bodrum kattan doğu ve güney cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmaz 19b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 9. katında kuzey-batı cepheli mimari projesine göre normal katı 167 m2 (balkonlar dahil) dubleks katı 100 m2 olmak üzere toplam 267 m2 kullanım alanına sahiptir.Taşınmazın normal katı Antre-hol+ 4 oda 1 salon mutfak 2 banyo 1 WC 2 balkon 1 giyinme odası dubleks katı ise 2 oda hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı iç doğramaları panel pencereleri PVC ısı camlıdır. Salon ve odalarda zemin laminant parke duvarlar saten boyalıdır. Banyo ve WC bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamalıdır.Banyo içerisinde ayaklı lavabo klozet ve kabinli küvet bulunmaktadır.Mutfakta dolap bulunmakta olup duvarları saten boyalıdır. Elektrik su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki taşınmazın ısıtması doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır. Değerleme günü itibariyle taşınmazın %100 oranında inşaat bitmişlik seviyesine sahip olduğu gözlenmiştir.o.Söz konusu taşınmazın değeri 730.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 10:40 - 10:45 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 10:40 - 10:45 arası
Satış Yeri : Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
6 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B3 blok 9. kat 20 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Site içerisinde özel güvenlik kapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu B3 blok parselin kuzey cephesinden bakıldığında soldan 2.bloktur. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı buna projesine göre ve mahallinde 3 bodrum zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.kısmi bodrumda kapalı otopark alanı2. bodrum katında dükkanlara ait eklenti depo 1.bodrum katında 2 adet dükkan, 2 adet mesken zemin katta 3 adet mesken normal katların her birinde 3 er daire olmak üzere 34 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde bodrum kattan doğu ve güney cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmaz 20b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 9. katında kuzey-batı cepheli mimari projesine göre normal katı 167 m2 (balkonlar dahil) dubleks katı 100 m2 olmak üzere toplam 267 m2 kullanım alanına sahiptir.Taşınmazın normal katı Antre-hol+ 4 oda 1 saylon mutfak 2 banyo 1 WC 2 balkon 1 giyinme odası dubleks katı ise 2 oda hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı iç doğramaları panel pencereleri PVC ısı camlıdır.Salon ve odalarda zemin laminant parke duvarlar saten boyalıdır. Banyo ve WC bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamalıdır.Banyo içerisinde ayaklı lavabo klozet ve kabinli küvet bulunmaktadır.Mutfakta dolap bulunmakta olup duvarları saten boyalıdır. Elektrik su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki taşınmazın ısıtması doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır. Değerleme günü itibariyle taşınmazın %100 oranında inşaat bitmişlik seviyesine sahip olduğu gözlenmiştir.o.Söz konusu taşınmazın değeri 720.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 10:50 - 10:55 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 10:50 - 10:55 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
7 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B-1 blok 6. kat 13 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır. Site içerisinde özel güvenlik kapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B-1 blok parselin kuzey doğu cephesinde yer almaktadır.Ana gayrimenkul IV A yapı sınıfında ayrık nizamda 3 bodrum+zemin+9 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın 3. bodrum katında otopark alanı ve 1 adet eklenti depo 2.bodrum katında 2 adet eklenti depo, 1.bodrum katında 3 adet dükkan 1 adet ofis ve 2 adet bina girişi zemin kat 1.normal kat dahil olmak üzere diğer 8 katlarında 3 er adet mesken 9 normal katında ise 3 adet dubleks daire 1 adet büro ve 3 adet dükkandan meydana gelmektedir. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı dış cephe kaplama kaplıdır. Girişi site içerisinde 1.bodrum kat batı cepheden sağlanmaktadır.Binanın altında açık otoparkı bulunmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.Taşınmaz 13 b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 6. katında kuzey-batı cepheli mimari projesine göre normal katı 167 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir.Taşınmazın Antre-hol+ 4 oda 1 salon mutfak 2 banyo 1 WC 1 balkon 1 giyinme odası hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı iç doğramaları panel pencereleri PVC ısı camlıdır.Salon ve odalarda zemin laminant parke duvarlar saten boyalıdır. Banyo ve WC bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamalıdır. Mutfkta laminant dolaplar ve mermerit tezgah mevcut olup zemini ile tezgah üst kısmı seramik kaplama duvarları saten boyadır.Elektrik su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki taşınmazın ısıtması doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır. Değerleme günü itibariyle taşınmazın %100 oranında inşaat bitmişlik seviyesine sahip olduğu gözlenmiştir.o.Söz konusu taşınmazın değeri 430.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 11:00 - 11:05 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 11:00 - 11:05 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
8 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B-1 blok 9. kat 30 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır. Site içerisinde özel güvenlik z kapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B-1 blok parselin kuzey doğu cephesinde yer almaktadır.Ana gayrimenkul IV A yapı sınıfında ayrık nizamda 3 bodrum+zemin+9 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın 3. bodrum katında otopark alanı ve 1 adet eklenti depo 2.bodrum katında 2 adet eklenti depo, 1.bodrum katında 3 adet dükkan 1 adet ofis ve 2 adet bina girişi zemin kat 1.normal kat dahil olmak üzere diğer 8 katlarında 3 er adet mesken 9 normal katında ise 3 adet dubleks daire 1 adet büro ve 3 adet dükkandan meydana gelmektedir. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı dış cephe kaplama kaplıdır. Girişi site içerisinde 1.bodrum kat batı cepheden sağlanmaktadır.Binanın altında açık otoparkı bulunmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.Taşınmaz 30b. bölüm nolu dubleks mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 9. katında güney-batı cepheli mimari projesine göre normal katı 174 m2 (balkonlar dahil) dubleks katı 100 m2 olmak üzere toplam 274 m2 kullanım alanına sahiptir.Taşınmazın normal katı Antre-hol+ 4 oda 1 salon mutfak 2 banyo 1 WC 2 balkon 1 giyinme odası dubleks katı ise 2 oda hacimlerinden oluşmaktadır. Meskenin kapalı olmasından dolayı iç mekan özellikleri bilinmemektedir.Söz konusu taşınmazın değeri 730.000,00 TL dir
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 11:10 - 11:15 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 11:10 - 11:15 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
9 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B3 blok 1. kat 4 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır Site içinde özel güvenlik kapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır..Taşınmazın bulunduğu B3 blok parselin kuzey cephesinden bakıldığında soldan 2. bloktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı buna projesine göre ve mahallinde 3 bodrum zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.kısmi bodrumda kapalı otopark alanı 2. bodrum katında dükkanlara ait eklenti depo 1.bodrum katında 2 adet dükkan, 2 adet mesken zemin katta 3 adet mesken normal katların her birinde 3 er daire olmak üzere 34 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde bodrum kattan doğu ve güney cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmaz 4b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 1. katında kuzey-doğu cepheli mimari projesine göre normal katı 167 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz Antre-hol+ 4 oda 1 salon mutfak 2 banyo 1 WC 1 balkon 1 giyinme odası hacimlerinden oluşmaktadır. Keşif günün kapalı olmasından dolayı iç mekan özellikleri bilinmemektedir.Söz konusu taşınmazın değeri 420.000,00 TL dir.
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 11:20 - 11:25 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 11:20 - 11:25 arası
Satış Yeri : Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
10 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B3 blok 2. kat 5 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Site içerisinde özel güvenlik kapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B3 blok parselin kuzey cephesinden bakıldığında soldan 2. bloktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı buna projesine göre ve mahallinde 3 bodrum zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.kısmi bodrumda kapalı otopark alanı 2. bodrum katında dükkanlara ait eklenti depo 1.bodrum katında 2 adet dükkan, 2 adet mesken zemin katta 3 adet mesken normal katların her birinde 3 er daire olmak üzere 34 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde bodrum kattan doğu ve güney cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmaz 4b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 1. katında kuzey-doğu cepheli mimari projesine göre normal katı 167 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz Antre-hol+ 4 oda 1 salon mutfak 2 banyo 1 WC 1 balkon 1 giyinme odası hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı iç doğramaları panel pencereleri PVC ısı camlıdır. Salon ve odalarda zemin laminant parke duvarlar saten boyalıdır. Banyo ve WC bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamalıdır.Banyo içerisinde ayaklı lavabo klozet ve kabinli küvet bulunmaktadır.Mutfakta dolap bulunmamakta olup duvarları saten boyalıdır. Elektrik su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki taşınmazın ısıtması doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır. Değerleme günü itibariyle taşınmazın %100 oranında inşaat bitmişlik seviyesine sahip olduğu gözlenmiştir.Söz konusu taşınmazın değeri 400.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 11:30 - 11:35 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 11:30 - 11:35 arası
Satış Yeri : Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
11 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B-1 blok 1. kat 4 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır. Site içerisinde özel güvenlik kapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B-1 blok parselin kuzey doğu cephesinde yer almaktadır.Ana gayrimenkul IV A yapı sınıfında ayrık nizamda 3 bodrum+zemin+9 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın 3. bodrum katında otopark alanı ve 1 adet eklenti depo 2.bodrum katında 2 adet eklenti depo, 1.bodrum katında 3 adet dükkan 1 adet ofis ve 2 adet bina girişi zemin kat 1.normal kat dahil olmak üzere diğer 8 katlarında 3 er adet mesken 9 normal katında ise 3 adet dubleks daire 1 adet büro ve 3 adet dükkandan meydana gelmektedir. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı dış cephe kaplama kaplıdır. Girişi site içerisinde 1.bodrum kat batı cepheden sağlanmaktadır.Binanın ALTINDA AÇIK OTOPARKI BULUNMAKTADIR.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.Taşınmaz 4b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 1. katında kuzey-doğu cepheli mimari projesine göre normal katı 167 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir.Taşınmazın Antre-hol+ 4 oda 1 salon mutfak 2 banyo 1 WC 1 balkon 1 giyinme odası hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı iç doğramaları panel pencereleri PVC ısı camlıdır. Salon ve odalarda zemin laminant parke duvarlar saten boyalıdır. Banyo ve WC bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamalıdır. Mutfkta laminant dolaplar ve mermerit tezgah mevcut olup zemini ile tezgah üst kısmı seramik kaplama duvarları saten boyadır.Elektrik su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki taşınmazın ısıtması doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır. Değerleme günü itibariyle taşınmazın %100 oranında inşaat bitmişlik seviyesine sahip olduğu gözlenmiştir.Söz konusu taşınmazın değeri 420.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 11:40 - 11:45 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 11:40 - 11:45 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
12 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan A blok 4. kat 10 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu A blok parselin güney doğu cephesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı bİna projesine göre ve mahallinde 3 bodrum zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.bodrumda 2 adet eklenti depo 2. bodrum katında 2 adet depolu dükkan 1.bodrum katında 3 adet dükkan zemin katta 2 adet mesken normal katların her birinde 2 şer daire olmak üzere 25 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde 1.bodrum kattan batı cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmazın bulunduğu sitede çocuk oyun alanları kapalı otopark özel güvenlik gibi sosyal alanlar yer almaktadır. Taşınmaz 10b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 4. katında bina girişine göre sol cephede konumlu olup herhangi bir manzara avantajına sahip değildir. Brüt 282 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir.Taşınmaz 4 oda 1 salon mutfak 1 banyo 2 duş giyinme odası 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı salon ve 4 oda yer döşemeleri laminat parke olup mutfak ve ıslak zemin yer döşemeleri granit kaplamalı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın duvarları kağıt kaplama ve kısmi boyalı pencereleri PVC doğrama olup pres iç kapılar kaliteli malzemeden üretilmiştir. Meskende mutfak dolabı ve vestiyer bulunmaktadır. Lüks kalite malzeme ve işçilik ile inşa edilmiştir.Söz konusu taşınmazın değeri 750.000,00 TL dir
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 11:50 - 11:55 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 11:50 - 11:55 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
13 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B-1 blok 1. kat 3 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır. Site içerisinde özel güvenlik zkapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B-1 blok parselin kuzey doğu cephesinde yer almaktadır.Ana gayrimenkul IV A yapı sınıfında ayrık nizamda 3 bodrum+zemin+9 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın 3. bodrum katında otopark alanı ve 1 adet eklenti depo 2.bodrum katında 2 adet eklenti depo, 1.bodrum katında 3 adet dükkan 1 adet ofis ve 2 adet bina girişi zemin kat 1.normal kat dahil olmak üzere diğer 8 katlarında 3 er adet mesken 9 normal katında ise 3 adet dubleks daire 1 adet büro ve 3 adet dükkandan meydana gelmektedir. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı dış cephe kaplama kaplıdır. Girişi site içerisinde 1.bodrum kat batı cepheden sağlanmaktadır.Binanın altında açık otoparkı bulunmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.Taşınmaz 3b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 1. katında kuzey-batı cepheli mimari projesine göre normal katı 167 m2 (balkonlar dahil)kullanım alanına sahiptir.Taşınmaz Antre-hol+ 4 oda 1 salon mutfak 2 banyo 1 WC 1 balkon 1 giyinme odası hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı iç doğramaları panel pencereleri PVC ısı camlıdır. Salon ve odalarda zemin laminant parke duvarlar saten boyalıdır. Banyo ve WC bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamalıdır. Mutfakta laminant dolaplar ve mermerit tezgah mevcut olup zemini ile tezgah üst kısmı seramik kaplama duvarları saten boyadır.Elektrik su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki taşınmazın ısıtması doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır. Değerleme günü itibariyle taşınmazın %100 oranında inşaat bitmişlik seviyesine sahip olduğu gözlenmiştir.Söz konusu taşınmazın değeri 420.000,00 TL dir
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 13:15 - 13:20 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 13:15 - 13:20 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
14 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B-1 blok 5. kat 12 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeren alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır. Site içerisinde özel güvenlik zkapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B-1 blok parselin kuzey doğu cephesinde yer almaktadır.Ana gayrimenkul IV A yapı sınıfında ayrık nizamda 3 bodrum+zemin+9 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın 3. bodrum katında otopark alanı ve 1 adet eklenti depo 2.bodrum katında 2 adet eklenti depo, 1.bodrum katında 3 adet dükkan 1 adet ofis ve 2 adet bina girişi zemin kat 1.normal kat dahil olmak üzere diğer 8 katlarında 3 er adet mesken 9 normal katında ise 3 adet dubleks mesken bulunmakta olup bina toplam 27 adet mesken 3 adet dubleks mesken 1 adet büro ve 3 adet dükkandan meydana gelmektedir. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı dış cephe kaplama kaplıdır. Girişi site içerisinde 1.bodrum kat batı cepheden sağlanmaktadır.Binanın altında açik otoparkı bulunmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.Taşınmaz 12b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 5. katında kuzey-doğu cepheli mimari projesine göre normal katı 167 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir.Taşınmaz Antre-hol+ 4 oda 1 salon mutfak 2 banyo 1 WC 1 balkon 1 giyinme odası hacimlerinden oluşmaktadır. Keşif günü küpülı olmasından dolayı iç mekan özellikleri bilinmemektedir.Söz konusu taşınmazın değeri 430.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 13:25 - 13:30 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 13:25 - 13:30 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
15 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B-5 blok 3. kat 10 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeren alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır. Site içerisinde özel güvenlik z kapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B-5 blok parselin kuzey cephesinde yer almakta olup mimari projesine göre 3 bodrum+zemin+9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmaktadır. Binanın 3. bodrum katında kapalı otopark alanı ve 2. bodrum katta dükkanlara ait eklenti depo 1.bodrum katında 1 adet dükkan, 2 adet mesken zemin katta 3 adet mesken normal katların her birinde 3 er adet daire olmak üzere binada toplam 33 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve yerinde bodrum kattan doğu cepheden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplamalıdır.Binaya ait asansör bulunmakta olup ısınma kat kalorifer ile sağlanmaktadır.Taşınmaz B5 Blok 3 Kat 10b. bölüm nolu mesken bina girişine göre sol ön kısımda yer almakta olup güney-doğu cephelidir. Mimari projesine göre taşınmaz Antre-hol+ salon oturma odası ebeveyn yatak odası çocuk odası mutfak banyo duş, WC/lvb, giyinme odası, balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 162 m2 alana sahiptir. Keşif günü kapalı olmasından dolayı iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Söz konusu taşınmazın değeri 420.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 13:35 - 13:40 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 13:35 - 13:40 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
16 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B-5 blok 1. kat 5 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır. Site içerisinde özel güvenlik kapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B-5 blok parselin kuzey cephesinde yer almakta olup mimari projesine göre 3 bodrum+zemin+9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmaktadır. Binanın 3. bodrum katında kapalı otopark alanı ve 2. bodrum katta dükkanlara ait eklenti depo 1.bodrum katında 1 adet dükkan, 2 adet mesken zemin katta 3 adet mesken normal katların her birinde 3 er adet daire olmak üzere binada toplam 33 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve yerinde bodrum kattan doğu cepheden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplamalıdır.Binaya ait asansör bulunmakta olup ısınma kat kalorifer ile sağlanmaktadır.Taşınmaz B5 Blok 1 Kat 5b. bölüm nolu mesken bina girişine göre sol ön kısımda yer almakta olup güney-doğu cephelidir. Mimari projesine göre taşınmaz Antre-hol+ salon oturma odası ebeveyn yatak odası çocuk odası mutfak banyo duş, WC/lvb, giyinme odası, balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 162 m2 alana sahiptir. Keşif günü kapalı olmasından dolayı iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Söz konusu taşınmazın değeri 400.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 13:45 - 13:50 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 13:45 - 13:50 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
17 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B-5 blok zemin kat 4 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır. Site içerisinde özel güvenlik zkapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B-5 blok parselin kuzey cephesinde yer almakta olup mimari projesine göre 3 bodrum+zemin+9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmaktadır. Binanın 3. bodrum katında kapalı otopark alanı ve 2. bodrum katta dükkanlara ait eklenti depo 1.bodrum katında 1 adet dükkan, 2 adet mesken zemin katta 3 adet mesken normal katların her birinde 3 er adet daire olmak üzere binada toplam 33 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve yerinde bodrum kattan doğu cepheden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplamalıdır.Binaya ait asansör bulunmakta olup ısınma kat kalorifer ile sağlanmaktadır.Taşınmaz B5 Blok zemin Kat 4b. bölüm nolu mesken bina girişine göre sol arka kısımda yer almakta olup güney-batı cephelidir. Mimari projesine göre taşınmaz Antre-hol+ salon oturma odası ebeveyn yatak odası çocuk odası mutfak banyo duş, WC/lvb, giyinme odası, balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 162 m2 alana sahiptir. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı salon ve odalarda yerler ahşap parke kaplı, antre mutfak ve ıslak zemin yer döşemeleri seramik kaplamalıdır. Taşınmazın duvarları kağıt kaplama pencereleri PVC doğrama olup pres iç kapılar kaliteli malzemeden üretilmiştir. Meskende kaliteli mutfak dolabı ve vestiyer bulunmaktadır. Genel olarak kaliteli malzeme ve işçilik ile inşa edildiği gözlenen mesken bakımlı durumdadır.Söz konusu taşınmazın değeri 380.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 13:55 - 14:00 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 13:55 - 14:00 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
18 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan A blok zemin kat 1 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu A blok parselin güney doğu cephesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı bina projesine göre ve mahallinde 3 bodrum zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.bodrumda 2 adet eklenti depo 2. bodrum katında 2 adet depolu dükkan 1.bodrum katında 3 adet dükkan zemin katta 2 adet mesken normal katların her birinde 2 şer daire olmak üzere 25 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde 1.bodrum kattan batı cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmazın bulunduğu sitede çocuk oyun alanları kapalı otopark özel güvenlik gibi sosyal alanlar yer almaktadır. Taşınmaz 1b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının zemin katında bina girişine göre sol cephede konumlu olup herhangi bir manzara avantajına sahip değildir. Brüt 282 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir.Taşınmaz 4 oda 1 salon mutfak 1 banyo 2 duş giyinme odası 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı salon ve 4 oda yer döşemeleri laminat parke olup mutfak ve ıslak zemin yer döşemeleri granit kaplamalı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın duvarları kağıt kaplama ve kısmi boyalı pencereleri PVC doğrama olup pres iç kapılar kaliteli malzemeden üretilmiştir. Meskende mutfak dolabı ve vestiyer bulunmaktadır. Lüks kalite malzeme ve işçilik ile inşa edilmiştir.Söz konusu taşınmazın değeri 680.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 14:05 - 14:10 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 14:05 - 14:10 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
19 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B-5 blok 7. kat 18 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır. Site içerisinde özel güvenlik zkapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B-5 blok parselin kuzey cephesinde yer almakta olup mimari projesine göre 3 bodrum+zemin+9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmaktadır. Binanın 3. bodrum katında kapalı otopark alanı ve 2. bodrum katta dükkanlara ait eklenti depo 1.bodrum katında 1 adet dükkan, 2 adet mesken zemin katta 3 adet mesken normal katların her birinde 3 er adet daire olmak üzere binada toplam 33 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve yerinde bodrum kattan doğu cepheden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplamalıdır.Binaya ait asansör bulunmakta olup ısınma kat kalorifer ile sağlanmaktadır.Taşınmaz B5 Blok 7. Kat 18b. bölüm nolu mesken bina girişine göre sol ön kısımda yer almakta olup güney-doğu cephelidir. Mimari projesine göre taşınmaz Antre-hol+ salon oturma odası ebeveyn yatak odası çocuk odası mutfak banyo duş, WC/lvb, giyinme odası, balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 162 m2 alana sahiptir. Keşif günü kapalı olmasından dolayı iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Söz konusu taşınmazın değeri 420.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 14:15 - 14:20 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 14:15 - 14:20 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
20 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B-5 blok 9. kat 32 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır. Site içerisinde özel güvenlik zkapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B-5 blok parselin kuzey cephesinde yer almakta olup mimari projesine göre 3 bodrum+zemin+9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmaktadır. Binanın 3. bodrum katında kapalı otopark alanı ve 2. bodrum katta dükkanlara ait eklenti depo 1.bodrum katında 1 adet dükkan, 2 adet mesken zemin katta 3 adet mesken normal katların her birinde 3 er adet daire olmak üzere binada toplam 33 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve yerinde bodrum kattan doğu cepheden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplamalıdır.Binaya ait asansör bulunmakta olup ısınma kat kalorifer ile sağlanmaktadır.Taşınmaz B5 Blok 9. Kat 32b. bölüm nolu dubleks mesken güney-batı-doğu cephelidir. Mimari projesine göre normal katı 214 m2 (balkonlar dahil) dubleks katı 100 m2 olmak üzere toplam 314 m2 alana sahiptir.Taşınmazın normal katı Antre-hol+ 4 oda + 1 salon+1 mutfak+2 banyo+1 wc+2 balkon+1 giyinme odası, dubleks katı ise 2 oda hacimlerinden oluşmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı salon ve odalarda yerler ahşap parke kaplı, antre mutfak ve ıslak zemin yer döşemeleri seramik kaplamalıdır. Taşınmazın duvarları kağıt kaplama pencereleri PVC doğrama olup pres iç kapılar kaliteli malzemeden üretilmiştir. Meskende kaliteli mutfak dolabı ve vestiyer bulunmaktadır. Genel olarak kaliteli malzeme ve işçilik ile inşa edildiği gözlenen mesken bakımlı durumdadır.Söz konusu taşınmazın değeri 780.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 14:25 - 14:30 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 14:25 - 14:30 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
21 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B3 blok 4. kat 27 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Site içerisinde özel güvenlik kapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B3 blok parselin kuzey cephesinden bakıldığında soldan 2. bloktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı bina projesine göre ve mahallinde 3 bodrum, zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.kısmi bodrumda kapalı otopark alanı 2. bodrum katında dükkanlara ait eklenti depo 1.bodrum katında 2 adet dükkan, 2 adet mesken zemin katta 3 adet mesken normal katların her birinde 3 er daire olmak üzere 34 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde bodrum kattan doğu ve güney cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmaz 27b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 4. katında güney-doğu-batı cepheli mimari projesine göre normal katı 214 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz 4 oda 1 salon mutfak 1 banyo 1 duş 1 giyinme odası 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı 4 oda yer döşemeleri laminant parke olup mutfak ve ıslak zemin yer döşemeleri granit kaplama olarak inşa edilmiştir.Taşınmazın duvarları kağıt kaplama ve kısmi boyalı, pencereleri PVC doğrama olup pres iç kapılar kaliteli malzemeden üretilmiştir.Meskende Mutfak dolabı ve vestiyer bulunmaktadır.Lüks kalite malzeme ve işçilik ile inşa edilmiştir.Söz konusu taşınmazın değeri 570.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler :Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 14:35 - 14:40 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 14:35 - 14:40 arası
Satış Yeri :Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
22 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B3 blok 5. kat 28 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Site içerisinde özel güvenlik kapalı yüzme havuzu yeşil alanlar çocuk oyun alanları dinlenme alanları ve spor alanları bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu B3 blok parselin kuzey cephesinden bakıldığında soldan 2. bloktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı buna projesine göre ve mahallinde 3 bodrum zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.kısmi bodrumda kapalı otopark alanı 2. bodrum katında dükkanlara ait eklenti depo 1.bodrum katında 2 adet dükkan, 2 adet mesken zemin katta 3 adet mesken normal katların her birinde 3 er daire olmak üzere 34 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde bodrum kattan doğu ve güney cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmaz 28b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 5. katında güney-doğu-batı cepheli mimari projesine göre normal katı 214 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz 4 oda 1 salon 1 banyo 1 duş 2 balkon 1 giyinme odası hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı salon ve 4 oda yer döşemeleri laminant parke olup mutfak ve ıslak zemin yer döşemeleri granit kaplama olarak inşa edilmiştir.Taşınmazın duvarları kağıt kaplama ve kısmi boyalı pencereleri PVC doğrama olup pres iç kapılar kaliteli malzemeden üretilmiştir.Meskende mutfak dolabı ve vestiyer bulunmaktadır.lüks kalite malzeme ve işçilik ile inşa edilmiştir.Söz konusu taşınmazın değeri 570.000,00 TL dir
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 14:45 - 14:50 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 14:45 - 14:50 arası
Satış Yeri : Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
23 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan B-4 blok 9. kat 33 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu A blok parselin güney cephesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı bina projesine göre ve mahallinde 3 bodrum, zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.bodrumda kapalı otopark alanı ile 1 adet eklenti depo 2. bodrum katında 2 adet dükkan 1.bodrum katında 3 adet mesken, kapıcı dairesi ve bina girişi bulunmakta olup, zemin ve normal katların her birinde 3 er daire olmak üzere 35 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde bodrum kattan doğu ve batı cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmaz 3b. bölüm nolu dubleks mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 9. katında güney+batı+doğu cepheli onaylı projesine göre normal katı 214 m2 (balkonlar dahil) dubleks katı 100 m2 olmak üzere toplam 314 m2 kullanım alanına sahiptir.Taşınmazın normal katı antre+hol+ 4 oda 1 salon 1 mutfak 2 banyo 1 wc 1 giyinme odası dubleks katı ise 2 oda hacimlerinden oluşmaktadır. Keşif günü itibari ile kapalı olmasından dolayı iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Söz konusu taşınmazın değeri 780.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 14:55 - 15:00 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 14:55 - 15:00 arası
Satış Yeri : Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
24 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Şanlıurfa ili merkez haliliye ilçesi yenişehir mah.1606 ada 5 nolu parselde yer alan A blok 1. kat 4 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz belediyeden alınan imar durumu 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre Konut Alanı lejantlı olan taşınmaz ayrık nizam 10 kat TAKS:0,20 tüm çekme mesafeleri tüm cephelerden 5 m olarak belirlenmiş olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.Taşınmazın bulunduğu parselde A,B1,B2,B3,B4,B5,C,D1,D2,D3,D4,D5 olmak üzere 12 adet blok bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu A blok parselin güney doğu cephesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel 14.242,65 m2 yüz ölçüme sahiptir. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı bina projesine göre ve mahallinde 3 bodrum zemin ve 9 normal kat olmak üzere 13 kattan oluşmakta olup binada 3.bodrumda 2 adet eklenti depo 2. bodrum katında 2 adet depolu dükkan 1.bodrum katında 3 adet dükkan zemin katta 2 adet mesken normal katların her birinde 2 şer daire olmak üzere 25 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde göre ve mahallinde 1.bodrum kattan batı cephesinden sağlanmaktadır.Taşınmazın giriş kapısı alimünyum doğrama merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama asansörlü ve kat kaloriferli olduğu görülmüştür. Taşınmazın bulunduğu sitede çocuk oyun alanları kapalı otopark özel güvenlik gibi sosyal alanlar yer almaktadır. Taşınmaz 4b. bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 1. katında bina girişine göre sol cephede konumlu olup herhangi bir manzara avantajına sahip değildir. Brüt 282m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir.Taşınmaz 4 oda 1 salon mutfak 1 banyo 2 duş giyinme odası 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Keşif günü kapalı olmasından dolayı iç mekan özellikleri bulunmamaktadır. Söz konusu taşınmazın değeri 720.000,00 TL dir,
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında
1. Satış Günü : 03/10/2019 günü 15:05 - 15:10 arası
2. Satış Günü : 31/10/2019 günü 15:05 - 15:10 arası
Satış Yeri : Sırrın Mah.recep Tayyip Erdoğan Blv.no:204 İl Göç İdaresi Karşısı Glütensiz Ekmek Fırını Yanı Haliliye Belediyesi Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 1.zemin Kat (konferans Salonu) Haliliye/şanlıurfa
Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ile teslim masrafları alıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir. (Alacakları rehinli olan alacaklıların satış tutarı üzerinden rüçhan hakları vardır. Gümrük resmi ve akar vergisi gibi Devlet tekliflerinden muayyen eşya ve akardan alınması lazım gelen resim ve vergi, rehinli alacaklardan sonra gelir.)
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2018/47 Esas sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.

(İİK m.126)
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir.
* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 64'e karşılık gelmektedir.