İlan.gov.tr yeni tasarımıyla yayında...

Türkiye’deki tüm resmi ilanlara ulaşabileceğiniz tek adres olan www.ilan.gov.tr yeniden tasarlandı.

Basının teknolojik gelişmelere ayak uydurması konusunda öncü olma rolünü üstlenen Basın İlan Kurumu (BİK), bu dönüşümün sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için gerekli adımları atıyor.

Resmi ilanların dijital ortamda alınarak dağıtılmasını sağlayan İLANBİS sistemini hayata geçiren, mevzuatında yaptığı düzenlemeyle gazete sayfalarında takip ettiğiniz resmi ilanların dijital ortamda da yayımlanmasını teşvik eden BİK, Türkiye’nin resmi ilan portalı ilan.gov.tr’yi yeni haliyle ziyaretçilerin beğenisine sundu.

2011 yılında kurulan ilan.gov.tr, resmi ilanları yaygın ve yerel gazetelerde yayımlandıkları gün dijital platformda hızlı, kolay ve ücretsiz olarak geniş kitlelere ulaştırmaktadır.

Her gün 500’ün üzerinde ilan Türkiye’nin Resmi İlan Portalında…

Resmi ilanların daha etkin bir şekilde duyurulması hedefiyle kurulan www.ilan.gov.tr, yeni haliyle 13 Haziran 2016 tarihinden itibaren yayına geçti. Resmi ilanlarla ilgili aradığınız her şeyi bulabileceğiniz resmi ilan portalı, kısa bir süre içerisinde mobil uygulamalarla ilanları cep telefonlarınıza ve tabletlerinize de getirecek.

Her gün 500’ün üzerinde resmi ilana ister kategorisine göre, isterseniz ilan haritası üzerinden yayımlandığı il bazında arama yaparak kolayca ulaşabileceksiniz.

İlan.gov.tr; başta icra, ihale, tebligat ve personel alımı olmak üzere tüm resmi ilanların yayımlandığı tek adres.