Sitemize ücretsiz olarak üye olabilirsiniz

Resmi ilanların daha geniş kitlelere ulaştırılması amacıyla kurulan ilan.gov.tr’ye üye olan kullanıcılar, sadece dijital olarak bu ilanlara ulaşmakla kalmayacak aynı zamanda “favori arama” ve “Arama seçeneği kaydetme” özelliklerini kullanma imkanına kavuşacak.

Resmi ilanlar genellikle; “Alım”, “Satım”, “İhale”, “Tebligat”, “Personel Alımı” ve “Kamu Duyuruları” şeklinde olmakta ve bu yönleriyle vatandaşlarımızın çoğunluğunu ilgilendirmektedir.

Ülkemizde yaklaşık 5 bin kamu kurum ve kuruluşu, kanun, tüzük veya yönetmelikleri gereği resmi ilan yayınlamaktadırlar.

Neden üye olmalıyım?

Üye olmanın avantajları arasında yer alan “Arama seçeneği kaydetme” özelliği sayesinde size özel arama kriterleri oluşturup kaydedebilecek ve siteye girdiğinizde bu seçenekler sayesinde kısa sürede aramanızı gerçekleştirebileceksiniz.

Türkiye’nin resmi ilan portalı ilan.gov.tr’de “favori arama” seçeneğine eklediğiniz ilanları daha sonra da görebileceksiniz.

Nasıl üye olurum?

ilan.gov.tr’ye üye olmak istiyorsanız, ana sayfanın sağ üst bölümünde yer alan “OTURUM AÇ” seçeneğini, ardından açtığınız sayfadaki menünün altında bulunan “Buradan Üye Olabilirsiniz” linkini tıklayınız. Açılan ekrana istenen bilgileri giriniz ve “Kaydet” butonunu tıklayarak işlemi tamamlayınız.