Devrim Özergin dualarla anıldı

Denetim için gittiği Sakarya’da bir gazetenin imtiyaz sahibinin silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybeden Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürlüğü Kontrol Hizmetleri Müdürlüğü Şefi Devrim Ersen Özergin ölümünün 7. yılında İstanbul’da Karacaahmet Mezarlığı’nda, ailesi ve mesai arkadaşları tarafından kabri başında anıldı.

Anma törenine Özergin’in ailesi, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran, Koordinasyon ve İdare Müdürü Mehmet Çelik, Kontrol Hizmetleri Müdürü İbrahim Delibaş, İlan Hizmetleri Müdürü İdris A. Çam, İnsan Kaynakları Müdürü Engin Öztürk, Özel Kalem Müdürü Selçuk Kılıç ve Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğünden mesai arkadaşları katıldı.

Tören, Özergin ve aynı saldırıda hayatını kaybeden BİK Sakarya Şube Müdürü Recep Bolat için okunan duaların ardından sona erdi.

Sakarya’da yaşanan ve Türkiye Basını tarihine ‘Kara Gün’ olarak geçen acı olayda kaybettiğimiz basın şehitlerimiz, BİK Kontrol Hizmetleri Şefi Devrim Ersen Özergin ve BİK Sakarya Şube Müdürü Recep Bolat’a bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı dileriz.

 

Duyuru Tarihi: 26 September 2019 16:39