BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

(s) plaka satışı

Kurum Hakkında

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00643094
Şehir : Bursa / Osmangazi
Yayınlandığı Gazeteler

KENT 28.07.2017
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
KENT 30.07.2017
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Niteliği, Türü ve Miktarı
:
2017 yılı 3. etap 30 adet Merkez Ticari Servis Aracı (S) Plakanın satışı”
İşin Yapılacağı Yer
:
(Bursa Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası Zafer Mah. Ankara Yolu Cad. 1.Bodrum Kat No: 1/1 Osmangazi/BURSA)
İhale ve Teklif Açma Tarihi
:
08.08.2017 15:00
İhale Usulü
:
2886 Sayılı Dik, Açık Teklif Usulü
İhale Türü
:
Satış

2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu (4734 s. Kamu İhale K. kapsamında yer alan işlerin ihalelerinde Devlet İhale K. hükümleri uygulanmaz.)nun 17. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

HATA BİLDİR TAKİP ET Yazdır
İlan Metni
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

Bursa Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde 2017 yılı 3. etap 30 adet Merkez Ticari Servis Aracı (S) Plakanın satışı” işinin 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45.maddesince Açık Teklif Usulü ile 10’ar adet ayrı ayrı satışı” işinin 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45.maddesi Açık Teklif Usulü ile 10’ar adet ayrı ayrı satışı işi.
Bursa Merkez:

Tahmini Bedel : 280.000,00.-TL +KDV (1 Adet)

Geçici Teminat : 56.000,00.-TL


2886 sayılı kanunun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile ihaleye konulmuştur. İhalesi Belediyemiz Encümeninde 08.08.2017, 29.08.2017 ve 19.09.2017 tarihlerinde 10’ ar adet Merkez Ticari Servis Aracı (S) Plakanın ayrı ayrı satışı Salı günleri saat 1500 de yapılacaktır.İhale evraklarını belirtilen ihale günü saat 1400’a kadar Büyükşehir Belediye Başkanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı İhale Şube Müdürlüğü’ne (Bursa Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası Zafer Mah. Ankara Yolu Cad. 1.Bodrum Kat No: 1/1 Osmangazi/BURSA) teslim etmeleri gerekmektedir.

Şartname ve ekleri Destek Hizm. Dai. Bşk.’na bağlı İhale Şube Müdürlüğün’de görülebileceği gibi 100,00.-TL (KDV dahil) bedelle de temin edilebilir.İSTENİLEN EVRAKLAR

ŞİRKETLER ŞAHISLAR
1.İmza Sirküleri 1. İmza Beyannamesi
2. Vekil ise Vekaletname 2. Vekil ise Vekaletname
3. Bursa Büyükşehir Belediyesi sınırları İçerisinde Servis Taşımacılığı Mesleki Nace Kodu 49.39.03 olan Faaliyetinde Bulunduğunu ve Bu Faaliyeti Sürdürdüğünü Belirten “BTSO Faaliyet Belgesinin” Aslı ve “BTSO Ticaret Sicil Tasdiknamesi”, 3. Bursa Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde En Az 3 yıl İkamet Ettiğini Belirtir Nüfus İdarelerinden Alınmış “Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi’nin Aslı
4.”Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi” Aslı veya Noter Onaylı Fotokopisi ve 49.39.03 Nace Kodlu Mesleğini İcra Ettiğini Belirtir Güncel “Ticaret Odası Belgesi” Aslı 4. Muhtarlıktan veya Nüfus İdarelerinden Alınmış Nüfus Cüzdan Sureti
5. Şirket Ortaklarının veya Temsilen Yetkilinin Bursa Büyükşehir Belediye Sınırları İçerisinde İkamet Ettiğini Belirtir Nüfus Müdürlüğünden “Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi” Aslı, Muhtarlıklardan veya Nüfus Müdürlüklerinden Alınmış “Nüfus Cüzdan Sureti” 5.Karayolu Taşıma Yönetmeliği’nin 12/c Maddesinin Son Paragrafında Tarif Edilen Suçlardan Sabıkalı Olmadığını Belirtir Adli Sicil Kayıt Belgesinin Aslı
6.Karayolu Taşıma Yönetmeliği’nin 12/c Maddesinin Son Paragrafında Tarif Edilen Suçlardan Sabıkalı Olmadığını Belirtir Adli Sicil Kayıt Belgesinin Aslı 6. Alacağı (S) Plakaların Kullanabileceği Araçlar Eğer (B) Sınıfı Ehliyetten Daha Yüksek Sınıfta Bir Ehliyet Gerektiriyor İse, Plaka Sahibi Olan İhale Katılımcısının Da Araç Ehliyetinin Bu Sınıftan Olacak ve Noter veya İdarece Aslı Gibidir Onaylı Fotokopisi veya Araçları Kullanmaya Yeterli Sürücü Belgeli Şoför Çalıştırılacağına Dair Taahhütname Verecektir.
7. Şirketin “Vergi Levhası” Fotokopisi 7.S Plaka Almaya Hak Kazandığı Takdirde İlgili İhtisas Odası Meslek Nace Kodu 49.39.03 olan Bursa Servis Araçları Odası Kayıt Belgesi, Esnaf ve Sanatkarlar Sicil Tasdiknamesi ile BBB Taksi, Dolmuş, Minibüs, Servis Araçları ve Özel Halk Otobüsleri Yönetmeliği Hükümlerini Yerine Getireceğine Dair Taahhütname Verecektir. (Servis Araçları Odası Oda Kayıt Belgesi Getirmeyenlere Çalışma Ruhsatı Verilmez)
8. Şartname Alındı Makbuzu (100,00.-TL KDV Dahil) 8. Şartname Alındı Makbuzu (100,00.-TL KDV Dahil)
9.Geçici Teminat Yatırdığına Dair Makbuz 9. Geçici Teminat Yatırdığına Dair Makbuz
10.Bursa Büyükşehir Belediyesinden alınacak “Borcu Yoktur “ Belgesi 10. Bursa Büyükşehir Belediyesinden alınacak “Borcu Yoktur “ Belgesi
11. İhaleye Katılacak Yüklenici (Şirketler) En Fazla 5 Adet (S) Plaka Alabilecektir. 11.Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)’ndan hiçbir kaydının bulunmadığına dair yazı. (İlk Defa (S) Plaka Alacaklardan İstenir.)
12.İhaleye katılanlardan istenilen belgelerdeki tüm şartlara uygun olması durumunda bir defaya mahsus Ticari Araç Tahsis belgesi istenmez. 12.Ülke Sınırları İçerisinde Taşımacılık Faaliyetinden Başka Ticari Olarak İlişiği Olmadığına Dair, Bursa Vergi Dairesinden Mükellefiyet Kaydı (Şirketlerden Aranmaz) İhaleye Katılacak Şahıslar En Fazla 2 Adet Ticari (S) Plaka Alabilir.
13.İhaleye katılanlardan istenilen belgelerdeki tüm şartlara uygun olması durumunda bir defaya mahsus Ticari Araç Tahsis belgesi istenmez.


Telgrafla müracaat ve postada meydana gelecek gecikmeler kabul edilmez ,
İlan Olunur.

http://www.bursa.bel.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR