BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Bursa Büyükşehir Belediyesi ihale usulü ile 11 adet "T plaka" satışı yapacaktır

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Niteliği, Türü ve Miktarı
:
Bursa Büyükşehir Belediyesi Merkez Bölgesi Sınırlarında Şehir Hastanesi Taksi Durağı’na Bağlı Olarak Çalışmak Üzere 11 Adet Ticari Taksi (T) Plakasının Ayrı Ayrı Satışı” işi
İhale ve Teklif Açma Tarihi
:
31.03.2020 15:00
İhalenin Yapılacağı Yer / Başvuru Adresi
:
Belediye Encümeni
İhale Usulü
:
2886 Sayılı DİK, Kapalı Teklif Usulü
İhale Türü
:
Satış

2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu (4734 s. Kamu İhale K. kapsamında yer alan işlerin ihalelerinde Devlet İhale K. hükümleri uygulanmaz.)nun 17. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

1- “Bursa Büyükşehir Belediyesi Merkez Bölgesi Sınırlarında Şehir Hastanesi Taksi Durağı’na Bağlı Olarak Çalışmak Üzere 11 Adet Ticari Taksi (T) Plakasının Ayrı Ayrı Satışı” işi,

Tahmin Edilen Bedel : 1.025.000,00-TL + KDV (1 Adet)
Geçici Teminat (1/5) : 205.000,00-TL

Yukarıdaki ilan, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 36. maddesine göre Kapalı Teklif Usulü ile ihaleye konulmuştur. İhaleler, Belediyemiz Encümenince 31/03/2020 Salı günü saat 15:00’da Belediyemizin Encümen Toplantı Salonunda ayrı ayrı yapılacaktır.

İhale şartname ve ekleri, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı İhale Şube Müdürlüğü’nde görülebileceği gibi her bir ihale için 150,00-TL (KDV Dahil) bedel ile temin edilebilir.

İSTENİLEN EVRAKLAR

ŞAHISLAR
1. İmza Beyannamesi
2. Vekil ise Vekaletname
3. Bursa İl Sınırları İçerisinde Son 3 yıldır İkamet Ettiğini Belirtir Nüfus İdarelerinden Alınmış “Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi”nin Aslı
4. Muhtarlıktan veya Nüfus İdarelerinden Alınmış Nüfus Cüzdan Sureti
5. Karayolu Taşıma Yönetmeliği’nin 4. Maddesi “ıı)” Bendi ve 34. Maddesi “d)” Bendinde Tarif Edilen Suçlardan Sabıkalı Olmadığını Belirtir Adli Sicil Kayıt Belgesinin Aslı
6. Ticari Taksi “T” Plaka Araç Kullanabilmesi için “B” Sınıfı Sürücü Belgesi Fotokopisi (İhale esnasında kontrol için yanında getirilecektir)
7. Ticari Taksi “T” Plaka Almaya Hak Kazandığı Takdirde BBB Taksi, Dolmuş, Minibüs, Servis Araçları ve Özel Toplu Taşıma Araçları Yönetmeliği Hükümlerini Yerine Getireceğine Dair Taahhütname (Plaka Sahipleri Kendi İlçesindeki Şoförler ve Otomobilciler Odasına Kayıt Yaptıracaktır. Oda Kayıt Belgesi Getirmeyenlere Çalışma Ruhsatı Verilmez)
8. Şartname Alındı Makbuzu (Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığından)
9. Geçici Teminat Yatırıldığına Dair Makbuz
10.Bursa Büyükşehir Belediyesi’nden alınacak “Borcu Yoktur Belgesi”
11.Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) temin edilecek aktif sigortalı olunmadığını çıkış/terk bilgisini gösteren güncel tarihli hizmet dökümü, Emekli kişiler için ise emeklilik bilgisini gösterir yazı.
12.Vergi Dairesinden Alınacak Mükellefiyet Kaydı

Not: Şirketlere ve Ticari Plaka sahiplerine satış yapılmayacaktır. Şahıslara 1 adetten fazla Ticari Taksi (T) serisinden plaka satışı yapılmayacaktır.
İhale evraklarını belirtilen ihale günü saat 1400’a kadar Büyükşehir Belediye Başkanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı İhale Şube Müdürlüğü’ne (Bursa Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası Zafer Mah. Ankara Yolu Cad. 1.Bodrum Kat No: 1/1 Osmangazi/BURSA) teslim etmeleri gerekmektedir. Telgrafla müracaat ve postada meydana gelecek gecikmeler kabul edilmez.
İlan Olunur.
http://www.bursa.bel.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR