TAVŞANLI İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

2016 Model Man TGS marka kamyon icradan satılıktır (çoklu satış)

TAVŞANLI İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01094317
Şehir : Kütahya / Tavşanlı
Semt-Mahalle : ÇUKURKÖY MAH. / TAVŞANLI
Yıl : 2016
Renk : Beyaz
Yayınlandığı Gazeteler

HÜRRİYET 04.12.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2017/1089 TLMT.
Muhammen Bedeli
:
270,000 TL
Birinci Satış Günü
:
14.01.2020 15:10
İkinci Satış Günü
:
12.02.2020 15:10
Satış Yeri
:
Çukurköy Mah. Menderes Cad. No:171 Tavşanlı/KÜTAHYA

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 114. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Örnek No: 25*

T.C. TAVŞANLI İCRA DAİRESİ

2017/1089 TLMT.


TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI


Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:
Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50'sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50'sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.'nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur. 25/11/2019
1.İhale Tarihi : 14/01/2020 günü, saat 15:10 - 15:15 arası.
2.İhale Tarihi : 12/02/2020 günü, saat 15:10 - 15:15 arası.
İhale Yeri : Çukurköy Mah. Menderes Cad. No:171 Tavşanlı/KÜTAHYA

No

Takdir Edilen Değeri TL.

Adedi

KDV

Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)

1

270.000,00

1

%18

23 K 5476 Plakalı , 2016 Model (GİB sorgusunda araç modeli 2015 olarak gözükmektedir.) , MAN Marka , TGS 41.400 8X4 BB Tipli , WMA39SZZ1GM698298 Şasi No'lu , Yakıt Tipi Dizel , Rengi Beyaz Aracın yürütme organları motor, şanzıman, akslar, ateşleme sistemi, soğutma sistemi, mevcut olup araç aküsü ön ve arka tüm lastik ve jantlarının yerinden sökülmüş olduğu anlaşılmaktadır. Araç akü ve kontak anahtarı olmadığından aracın kaç km yol yapmış olduğu tespit edilememiştir. Aracın kupa bölümünde dijital klima olduğu görülmüştür. Aracın mevcut durumunda kara yollarında kullanımının mümkün olmadığı görülmektedir. Araç jant ve lastiklerinin tamamlanması ve aks helezon yayları ve kampanalardaki bakım ve onarımı giderildikten sonra kullanıma uygun hale getirilmesi mümkün olduğu anlaşılmaktadır. Araç ana şasesi üzerinde yapılan görsel inceleme neticesinde şase üzerinde deformasyona rastlanmamıştır. Araç kupa sürücü ve yolcu bölümünün oluşturduğu kaporta aksamında herhangi bir deformasyon ve boya problemi olmadığı görülmektedir. Aracın ön camı ve yan kapı camları mevcut olduğu yan aynaların yerinden sökülüş durumda olduğu görülmektedir. Araç iç döşemelerinin iyi durumda olduğu görülmektedir. Direksiyon simidi, ön konsol zemin ve tavan döşemeleri iyi durumda olduğu anlaşılmaktadır.Araç aküsünden enerji verilemediğinden ön konsol kadranlarının ve müzik ve ses sistemlerinin aktif olarak çalışıp çalışmadığı tespit edilememiştir. Araç kasası saç kasa olup dış etkenlere maruz kaldığından oksitlenmeler meydana geldiği görülmektedir. Saç kasa Hardox malzemeden imal olup damperli kasadır. Aynı zamanda kasa arka kapağı da hidrolik sistem marifetiyle çalıştığı anlaşılmaktadır. Kasa hidrolik sistemi üzerinde bulunan mekanizmaların eksiksiz ve yerinde olduğu anlaşılmakla birlikte araç çalışmadığı için aktif olarak çalışıp çalışmadığı tespit edilememiştir. Bilirkişi vasıtasıyla sigorta bilgi merkezi kayıtlarına göre söz konusu araçta kaza hasar bilgisi olmadığı anlaşılmaktadır, aracın stepne ve teyp mevcut olup, anahtarı ve ruhsatı yoktur. Yukarıda açıklanan eksik parçalar satıştan sonra Tescil Belgesi ile birlikte ilgili Notere bildirilecek olup, Notere eksik parçaların ihale alıcısı tarafından yasal yoldan temin edildiğinin belgelenderilmesi halinde tescil ve muayene işlemlerinin yaptırılacağı, aksi takdirde tescil işleminin yapılmayacağı ihtaren ilan olunur.

1.İhale Tarihi : 14/01/2020 günü, saat 15:20 - 15:25 arası.
2.İhale Tarihi : 12/02/2020 günü, saat 15:20 - 15:25 arası.
İhale Yeri : Çukurköy Mah. Menderes Cad. No:171 Tavşanlı/KÜTAHYA

No

Takdir Edilen Değeri TL.

Adedi

KDV

Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)

2

290.000,00

1

%18

23K5490 Plakalı , 2016 Model (GİB sorgusunda araç modeli 2015 olarak gözükmektedir.) , MAN Marka , TGS 41.400 8X4 BB Tipli , WMA39SZZ5GM698238 Şasi No'lu , Yakıt Tipi Dizel , Rengi Beyaz Aracın yürütme organları motor, şanzıman, akslar, ateşleme sistemi, soğutma sistemi, mevcut olup araç aküsü ön ve arka tüm lastik ve jantlarının yerinden sökülmüş olduğu anlaşılmaktadır. Araç akü ve kontak anahtarı olmadığından aracın kaç km yol yapmış olduğu tespit edilememiştir. Aracın kupa bölümünde dijital klima olduğu görülmüştür. Aracın mevcut durumunda kara yollarında kullanımının mümkün olmadığı görülmektedir.Araç jant ve lastiklerinin tamamlanması ve aks ve kampanalardaki bakım ve onarımı giderildikten sonra kullanıma uygun hale getirilmesi mümkün olduğu anlaşılmaktadır. Araç ana şasesi üzerinde yapılan görsel inceleme neticesinde şase üzerinde deformasyona rastlanmamıştır. Araç kupa sürücü ve yolcu bölümünün oluşturduğu kaporta aksamında herhangi bir deformasyon ve boya problemi olmadığı görülmektedir. Aracın ön camı ve yan kapı camları mevcut olduğu yan aynaların mevcut olduğu kullanılabilir durumda olduğu görülmektedir. Araç iç döşemelerinin iyi durumda olduğu görülmektedir. Direksiyon simidi, ön konsol zemin ve tavan döşemeleri iyi durumda olduğu anlaşılmaktadır.Araç aküsünden enerji verilemediğinden ön konsol kadranlarının ve müzik ve ses sistemlerinin aktif olarak çalışıp çalışmadığı tespit edilememiştir. Araç kasası saç kasa olup dış etkenlere maruz kaldığından oksitlenmeler meydana geldiği görülmektedir. Saç kasa Hardox malzemeden imal olup damperli kasadır. Aynı zamanda kasa arka kapağı da hidrolik sistem marifetiyle çalıştığı anlaşılmaktadır. Kasa hidrolik sistemi üzerinde bulunan mekanizmaların eksiksiz ve yerinde olduğu anlaşılmakla birlikte araç çalışmadığı için aktif olarak çalışıp çalışmadığı tespit edilememiştir. Bilirkişi tarafından sigorta bilgi merkezi kayıtlarına göre söz konusu araçta kaza hasar bilgisi olmadığı anlaşılmaktadır. aracın stepne ve teyp mevcut olup, anahtarı ve ruhsatı yoktur. Yukarıda açıklanan eksik parçalar satıştan sonra Tescil Belgesi ile birlikte ilgili Notere bildirilecek olup, Notere eksik parçaların ihale alıcısı tarafından yasal yoldan temin edildiğinin belgelenderilmesi halinde tescil ve muayene işlemlerinin yaptırılacağı, aksi takdirde tescil işleminin yapılmayacağı ihtaren ilan olunur.

1.İhale Tarihi : 14/01/2020 günü, saat 15:30 - 15:35 arası.
2.İhale Tarihi : 12/02/2020 günü, saat 15:30 - 15:35 arası.
İhale Yeri : Çukurköy Mah. Menderes Cad. No:171 Tavşanlı/KÜTAHYA

No

Takdir Edilen Değeri TL.

Adedi

KDV

Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)

3

335.000,00

1

%18

23K5482 Plakalı , 2016 Model(GİB sorgusunda araç modeli 2015 olarak gözükmektedir.) , MAN Marka , TGS 41.400 8X4 BB Tipli , WMA39SZZ6GP072468 Şasi No'lu , Yakıt Tipi Dizel , Rengi Beyaz Aracın tüm yürütme organları motor, şanzıman, akslar ve lastikler, ateşleme sistemi, soğutma sistemi, akü vb mevcut olup araç aküsü ve kontak anahtarı marifetiyle araç aktif hale getirilmeye çalışılmış ancak çalışmamıştır. Aracın kaç km yol yapmış olduğu tespit edilememiştir. Aracın kupa bölümünde dijital klima olduğu görülmüştür. Aracın mevcut durumunda kara yollarında kullanımının mümkün olduğu görülmektedir. Araç lastikleri kullanıma uygun% 60 seviyelerinde olduğu görülmüştür. Araç ana şasesi üzerinde yapılan görsel inceleme neticesinde şase üzerinde deformasyona rastlanmamıştır. Araç kupa sürücü ve yolcu bölümünün oluşturduğu kaporta aksamında herhangi bir deformasyon ve boya problemi olmadığı görülmektedir. Aracın ön camı ve yan kapı camları mevcut olduğu yan aynaların mevcut olduğu kullanılabilir durumda olduğu görülmektedir. Araç iç döşemelerinin iyi durumda olduğu görülmektedir. Direksiyon simidi, ön konsol zemin ve tavan döşemeleri iyi durumda olduğu anlaşılmaktadır.Araç aküsünden enerji verilemediğinden ön konsol kadranlarının ve müzik ve ses sistemlerinin aktif olarak çalışıp çalışmadığı tespit edilememiştir. Sağ ön kapı altında bulunan muhafaza parçasının kırılmış olduğu anlaşılmaktadır. Araç kasası saç kasa olup dış etkenlere maruz kaldığından oksitlenmeler meydana geldiği görülmektedir. Saç kasa Hardox malzemeden imal olup damperli kasadır. Aynı zamanda kasa arka kapağı da hidrolik sistem marifetiyle çalıştığı anlaşılmaktadır. Kasa hidrolik sistemi üzerinde bulunan mekanizmaların eksiksiz ve yerinde olduğu anlaşılmakla birlikte araç çalışmadığı için aktif olarak çalışıp çalışmadığı tespit edilememiştir.Bilirkişi tarafından sigorta bilgi merkezi kayıtlarına göre söz konusu araçta kaza hasar bilgisi olmadığı anlaşılmaktadır. aracın stepne ve teyp ve anahtarı mevcut olup,ruhsatı yoktur.

1.İhale Tarihi : 14/01/2020 günü, saat 15:40 - 15:45 arası.
2.İhale Tarihi : 12/02/2020 günü, saat 15:40 - 15:45 arası.
İhale Yeri : Çukurköy Mah. Menderes Cad. No:171 Tavşanlı/KÜTAHYA

No

Takdir Edilen Değeri TL.

Adedi

KDV

Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)

4

335.000,00

1

%18

23K5492 Plakalı , 2016 Model (GİB sorgusunda araç modeli 2015 olarak gözükmektedir.) , MAN Marka , TGS 33.400 6X4 BB Tipli , WMA39SZZ2GM693003 Şasi No'lu , Yakıt Tipi Dizel , Rengi Beyaz Aracın tüm yürütme organları motor, şanzıman, akslar ve lastikler, ateşleme sistemi, soğutma sistemi, akü vb mevcut olup araç aküsü ve kontak anahtarı marifetiyle araç aktif hale getirilmeye çalışılmış ancak çalışmamıştır. Aracın kaç km yol yapmış olduğu tespit edilememiştir. Aracın kupa bölümünde dijital klima olduğu görülmüştür. Aracın mevcut durumunda kara yollarında kullanımının mümkün olduğu görülmektedir. Araç lastikleri kullanıma uygun% 60 seviyelerinde olduğu görülmüştür.Araç ana şasesi üzerinde yapılan görsel inceleme neticesinde şase üzerinde deformasyona rastlanmamıştır. Araç kupa sürücü ve yolcu bölümünün oluşturduğu kaporta aksamında herhangi bir deformasyon ve boya problemi olmadığı görülmektedir. Aracın ön camı ve yan kapı camları mevcut olduğu yan aynaların mevcut olduğu kullanılabilir durumda olduğu görülmektedir. Araç iç döşemelerinin iyi durumda olduğu görülmektedir. Direksiyon simidi, ön konsol zemin ve tavan döşemeleri iyi durumda olduğu anlaşılmaktadır.Araç aküsünden enerji verilemediğinden ön konsol kadranlarının ve müzik ve ses sistemlerinin aktif olarak çalışıp çalışmadığı tespit edilememiştir. Araç kasası saç kasa olup dış etkenlere maruz kaldığından oksitlenmeler meydana geldiği görülmektedir. Saç kasa Hardox malzemeden imal olup damperli kasadır. Aynı zamanda kasa arka kapağı da hidrolik sistem marifetiyle çalıştığı anlaşılmaktadır. Kasa hidrolik sistemi üzerinde bulunan mekanizmaların eksiksiz ve yerinde olduğu anlaşılmakla birlikte araç çalışmadığı için aktif olarak çalışıp çalışmadığı tespit edilememiştir. Bilirkişi tarafından sigorta bilgi merkezi kayıtlarına göre söz konusu araçta kaza hasar bilgisi olmadığı anlaşılmaktadır. Aracın stepne ve teyp ve anahtarı mevcut olup,ruhsatı yoktur.

1.İhale Tarihi : 14/01/2020 günü, saat 15:50 - 15:55 arası.
2.İhale Tarihi : 12/02/2020 günü, saat 15:50 - 15:55 arası.
İhale Yeri : Çukurköy Mah. Menderes Cad. No:171 Tavşanlı/KÜTAHYA

No

Takdir Edilen Değeri TL.

Adedi

KDV

Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)

5

335.000,00

1

%18

23K5486 Plakalı , 2016 Model (GİB sorgusunda araç modeli 2015 olarak gözükmektedir.) , MAN Marka , TGS 41.400 8X4 BB Tipli , WMA39SZZ5GM697851 Şasi No'lu , Yakıt Tipi Dizel , Rengi Beyaz Aracın tüm yürütme organları motor, şanzıman, akslar ve lastikler, ateşleme sistemi, soğutma sistemi, akü vb mevcut olup araç aküsü ve kontak anahtarı marifetiyle araç aktif hale getirilmeye çalışılmış ancak çalışmamıştır. Aracın kaç km yol yapmış olduğu tespit edilememiştir. Aracın kupa bölümünde dijital klima olduğu görülmüştür. Aracın mevcut durumunda kara yollarında kullanımının mümkün olduğu görülmektedir. Araç lastikleri kullanıma uygun% 60 seviyelerinde olduğu görülmüştür. Araç ana şasesi üzerinde yapılan görsel inceleme neticesinde şase üzerinde deformasyona rastlanmamıştır. Araç kupa sürücü ve yolcu bölümünün oluşturduğu kaporta aksamında herhangi bir deformasyon ve boya problemi olmadığı görülmektedir. Aracın ön camı ve yan kapı camları mevcut olduğu yan aynaların mevcut olduğu kullanılabilir durumda olduğu görülmektedir. Araç iç döşemelerinin iyi durumda olduğu görülmektedir. Direksiyon simidi, ön konsol zemin ve tavan döşemeleri iyi durumda olduğu anlaşılmaktadır.Araç aküsünden enerji verilemediğinden ön konsol kadranlarının ve müzik ve ses sistemlerinin aktif olarak çalışıp çalışmadığı tespit edilememiştir. Araç kasası saç kasa olup dış etkenlere maruz kaldığından oksitlenmeler meydana geldiği görülmektedir. Saç kasa Hardox malzemeden imal olup damperli kasadır. Aynı zamanda kasa arka kapağı da hidrolik sistem marifetiyle çalıştığı anlaşılmaktadır. Kasa hidrolik sistemi üzerinde bulunan mekanizmaların eksiksiz ve yerinde olduğu anlaşılmakla birlikte araç çalışmadığı için aktif olarak çalışıp çalışmadığı tespit edilememiştir. Bilirkişi tarafından sigorta bilgi merkezi kayıtlarına göre söz konusu araçta kaza hasar bilgisi olmadığı anlaşılmaktadır. Aracın stepne ve teyp ve anahtarı mevcut olup,ruhsatı yoktur.

1.İhale Tarihi : 14/01/2020 günü, saat 16:00 - 16:05 arası.
2.İhale Tarihi : 12/02/2020 günü, saat 16:00 - 16:05 arası.
İhale Yeri : Çukurköy Mah. Menderes Cad. No:171 Tavşanlı/KÜTAHYA

No

Takdir Edilen Değeri TL.

Adedi

KDV

Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)

6

335.000,00

1

%18

23K5480 Plakalı , 2016 Model (GİB sorgusunda araç modeli 2015 olarak gözükmektedir.) , MAN Marka , TGS 41.400 8X4 BB Tipli , WMA39SZZXGM697876 Şasi No'lu , Yakıt Tipi Dizel , Rengi Beyaz Aracın tüm yürütme organları motor, şanzıman, akslar ve lastikler, ateşleme sistemi, soğutma sistemi, akü vb mevcut olup araç aküsü ve kontak anahtarı marifetiyle araç aktif hale getirilmeye çalışılmış ancak çalışmamıştır. Aracın kaç km yol yapmış olduğu tespit edilememiştir. Aracın kupa bölümünde dijital klima olduğu görülmüştür. Aracın mevcut durumunda kara yollarında kullanımının mümkün olduğu görülmektedir. Araç lastikleri kullanıma uygun% 60 seviyelerinde olduğu görülmüştür. Araç ana şasesi üzerinde yapılan görsel inceleme neticesinde şase üzerinde deformasyona rastlanmamıştır. Araç kupa sürücü ve yolcu bölümünün oluşturduğu kaporta aksamında herhangi bir deformasyon ve boya problemi olmadığı görülmektedir. Aracın ön camı ve yan kapı camları mevcut olduğu yan aynaların mevcut olduğu kullanılabilir durumda olduğu görülmektedir. Araç iç döşemelerinin iyi durumda olduğu görülmektedir. Direksiyon simidi, ön konsol zemin ve tavan döşemeleri iyi durumda olduğu anlaşılmaktadır.Araç aküsünden enerji verilemediğinden ön konsol kadranlarının ve müzik ve ses sistemlerinin aktif olarak çalışıp çalışmadığı tespit edilememiştir. Araç kasası saç kasa olup dış etkenlere maruz kaldığından oksitlenmeler meydana geldiği görülmektedir. Saç kasa Hardox malzemeden imal olup damperli kasadır. Aynı zamanda kasa arka kapağı da hidrolik sistem marifetiyle çalıştığı anlaşılmaktadır. Kasa hidrolik sistemi üzerinde bulunan mekanizmaların eksiksiz ve yerinde olduğu anlaşılmakla birlikte araç çalışmadığı için aktif olarak çalışıp çalışmadığı tespit edilememiştir. Bilirkişi tarafından sigorta bilgi merkezi kayıtlarına göre söz konusu araçta kaza hasar bilgisi olmadığı anlaşılmaktadır. Aracın stepne ve teyp ve anahtarı mevcut olup,ruhsatı yoktur.

(İİK m.114/1, 114/3)

* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63'e karşılık gelmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR