ANKARA 10. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

2011 model NEOPLAN Tourliner otobüs icradan satılıktır

ANKARA 10. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01115481
Şehir : Ankara
Renk : Beyaz
Vites : Manuel
Yayınlandığı Gazeteler

DİRİLİŞ POSTASI 15.01.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2017/12456 ESAS
Muhammen Bedeli
:
190,000 TL
Birinci Satış Günü
:
19.02.2020 14:40
İkinci Satış Günü
:
12.03.2020 14:40
Satış Yeri
:
3 Nolu Mezat Salonu - Anafartalar Mah. Etlik Cad. No:3 (Ankara Adalet Sarayı Dışkapı Ek Hizmet Binası Yanı) MERKEZ / ANKARA

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 114. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
ANKARA
10. İCRA DAİRESİ
2017/12456 ESAS
T
AŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:
Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50'sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50'sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, taşınır için Yed-i Emin'e muhtıra ve satış ilanının tebliği,yediemine satış ilanının tebliğ edilememesi halinde satışın düşürülmesi, satış giderlerinin satış isteyenden karşılanması ,mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.'nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
1.İhale Tarihi : 19/02/2020 günü, saat 14:40 - 14:45 arası.
2.İhale Tarihi : 12/03/2020 günü, saat 14:40 - 14:45 arası.
İhale Yeri : 3 Nolu Mezat Salonu - Anafartalar Mah. Etlik Cad. No:3 (Ankara Adalet Sarayı Dışkapı Ek Hizmet Binası Yanı) MERKEZ / ANKARA

No Takdir Edilen Değeri TL. Adedi KDV Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)
1 190.000,00 1 %18 50 DK 142 Plakalı, 2011 Model, NEOPLAN Marka, Tourliner Tipli, WAGP22ZZ8BT016437 Şasi No'lu, Yakıt Tipi Dizel, Vites Tipi Manuel, Rengi Beyaz, Araç kaportasının çeşitli yerlerinde darbe, ezik, çizik ve paslanmalar mevcuttur. Arka plakanın araç içerisinde olduğu, sol dikiz ayna dış lastiğinin olmadığı, sağ dikiz ayna dış plastiğinde sürtme izlerinin olduğu tespit edilmiştir. Aracın sol tarafında bulunan bagaj kapaklarının tam olarak kapanmadığı ve üzerlerinde bant izlerinin bulunduğu, sol arka adyatör kapağının üst bölgesinde paslanmanın başladığı, sol arka çamurluklarının ayrık durduğu, kaportanın sürücünün alt tarafına denk gelen bölümünde ezik ve göçüklerin olduğu, aracın sağ tarafında bya çatlakları ve boya dökülmelerinin başladığı tespit edilmiştir. Otobüsün sürücü ve hostes koltuğu hariç diğer koltukları söküktür. Koltuk yerleşiminin 2+1 düzende olduığu tespit edilmiştir. Koltuk arkalarında bulunan multimedya ekranlarının sökülmüş olduğu görülmüştür. Otobüsün hostes servis dolabının (sıcak-soğuk özellikleri) mevcutur. Aracın içerisinde tavan ve taban döşemelerinin, yan panellerin , ısıstma ve soğutma üniterlinin , tavan raflarının, perdelerin, tv nin , takograf uydu alıcısının mevcut olduuğu tespit edilmiştir. Aracın motor kompleksileri ve bağlantıları, şanzuman kompleksi ve bağlantıları eksiktir.Stepne bulunmamaktadır.

(İİK m.114/1, 114/3)
!!! SATIŞA ÇIKARILAN MENKULÜN CİNSİ VE ARAÇ MEKANİK AKSAMLARINDAKİ EKSİKLİKLERGÖZ ÖNÜNE ALINDIĞINDA, İHALEYE KATILMAK İSTEYENLERCE YEDİEMİNORHAN AYHAN' IN ((Yuvaköy Yolu 8. Km Gürpom Tır Parkı Yanı, No:4 Yenimahalle/ANKARA)) DEPOSUNDA İNCELENMESİ , MENKULÜNSATIŞ MAHALİNE GETİRİLMESİNE YER OLMADIĞI HUSUSU İHTAR OLUNUR.

* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63'e karşılık gelmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR