ELBİSTAN İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

2015 model Volkswagen Passat CC icradan satılıktır

ELBİSTAN İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01047461
Şehir : Kahramanmaraş / Elbistan
Yıl : 2015
Yakıt : Benzin
Vites : Otomatik
Kasa Tipi : Sedan
Çekiş : Önden Çekiş
Yayınlandığı Gazeteler

ELBİSTAN KAYNARCA 09.09.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2018/3356 ESAS
Muhammen Bedeli
:
40,000 TL
Birinci Satış Günü
:
08.10.2019 11:15
İkinci Satış Günü
:
23.10.2019 11:15
Satış Yeri
:
Elbistan Belediye Başkanlığı Düğün ve Toplantı Salonu - Elbistan Kahramanmaraş (Köprübaşı Mah - Cumhuriyet Meydanı)

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 114. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Örnek No: 25*

T.C. ELBİSTAN İCRA DAİRESİ 2018/3356 ESAS

TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI


Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:
Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50'sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50'sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.'nin, DV'nin ve tüm teslim masraflarının alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
1.İhale Tarihi : 08/10/2019 günü, saat 11:15 - 11:20 arası.
2.İhale Tarihi : 23/10/2019 günü, saat 11:15 - 11:20 arası.
İhale Yeri : Elbistan Belediye Başkanlığı Düğün ve Toplantı Salonu - Elbistan Kahramanmaraş (Köprübaşı Mah - Cumhuriyet Meydanı)

No

Takdir Edilen Değeri TL.

Adedi

KDV

Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)

1

40.000,00

1

%1

Bilirkişice yapılan tespite göre;" 01BBY71 Plakalı , 2015 Model , VOLKSWAGEN Marka , PASSAT CC Tipli , CZD340945 Motor No'lu , WVWZZZ3CZGE505534 Şasi No'lu , Yakıt Tipi Benzin , Vites Tipi Otomatik , Kasa Tipi Sedan , Çekiş Tipi Önden çekiş , Motor Hacmi 1395cm3 , Rengi Beyaz renkli otomobilin ruhsatı , plakası ve anahtarı yoktu. Araç plakasız olduğu için aracın üzerindeki şasi numarasını kontrol ettim. Araç üzerindeki şasi numarasının WVWZZZ3CZGE505534 olduğunu tespit ettim. Araç üzerindeki şasi numarasıyla dosya muhteviyatında yer alan araç tahkiyat bilgisindeki şasi numarasını kontrol ettiğimde uyumlu olduğunu tespit ettim.Üzerinde inceleme yaptığım araç ile icraya konu aracın aynı araç olduğunu tespit ettim. Araç üzerinde yaptığım incelemede ön motor kaputta yer alan neredeyse tüm mekanik aksam sökülmüş halde idi. Mekanik, elektronik ve kaporta aksamında gözle görülür haliyle sökülen yedek parçaları sıralayacak olursak: Motor, sağ ön far , sol ön far, sağ sis , sol sis, ön tampon, ön panel, ön panjur, radyatör, İnterpoller, airbag beyni, sürücü, yolcu diz hava yastıkları, fan şanzıman , akü, aks taşıyıcı, ekran, navigasyon, komple teyp, klima üfleçleri, komple vites topuzu, torpido, komple gösterge saati, marj motoru, klima motoru, Turbo radyatörü, ara şasi ( tampon iç demiri), motor beşiği ve bağlı tüm hortumlar elektrik tesisatı ve bağlı ana parçalar dışındaki eklenti parçaların sökülmüş olduğunu tespit ettim. Sökülen parçalar dışında kalan kaporta aksamı, döşeme lastiklerin iyi durumda olduğunu tespit ettim." şeklinde beyanda bulunmuştur.

(İİK m.114/1, 114/3)

* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63'e karşılık gelmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR