Yazdır

ERCİYES TEKNOPARK A.Ş.

2010 model Fiat doblo araç satış ilanı

Kurumun Diğer İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri
BİK İlan No : ILN00493892
İlan tarihi : 24.11.2016
Şehir : Kayseri
Yayınlandığı Gazeteler

KAYSERİ MEYDAN 24.11.2016
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
KAYSERİ GÜNDEM 01.12.2016
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
İHALE İLANI ÖZEL BİLGİLERİ İhalelere Nasıl Katılırım?
İhalenin Yapılacağı Yer : Yeni Mahalle Aşıkveysel Bulvarı Erciyes Teknopark Tekno 3 Binası 2. Kat No: 28 Erciyes Toplantı Salonu Melikgazi / KAYSERİ
İhale Usulü : İSTİSNA VE KAPSAM DIŞI İHALELER
İhale Türü : Satış
İhale Tarihi : 08.12.2016 11:00
HATA BİLDİR TAKİP ET  PAYLAŞ
İlan Metni

İLAN

ERCİYES TEKNOPARK A.Ş.

ARAÇ SATIŞ İLANI

Sıra Niteliği Bulunduğu Yer Tahmini Bedel Geçici Teminat Miktarı ihale Tarihi ihale Saati
1 2010 model FiatDoblo Cargo Maxi 1.3. MultijetActive Yeni Mahalle Aşıkveysel Bulvarı Erciyes Teknopark Tekno 3 Binası 2. Kat No: 28 Erciyes Toplantı Salonu Melikgazi / KAYSERİ 32.000,00 TL + KDV 1.920,00 TL 08/12/2016 11:00

1- Yukarıda özellikleri belirtilen taşınır malın Açık Teklif Usulü ile hizasında yazılı tarih ve saatte Erciyes Teknopark A.Ş.'nin Yeni Mahalle Aşıkveysel Bulvarı Erciyes Teknopark Tekno 3 Binası 2. Kat No: 28 Erciyes Toplantı Salonu Melikgazi / KAYSERİ'de komisyon huzurunda satışı yapılacaktır.
2- İsteklilerin geçici teminat makbuzu veya banka teminatı, yasal yerleşim yeri sahibi olmaları, tebligat için adres göstermeleri, gerçek kişilerin T.C. Kimlik numarasını, tüzel kişilerin ise vergi kimlik numaralarını bildirmeleri, vekâleten katılacakların noter onaylı vekâletname, özel hukuk tüzel kişilerin yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya sicile kayıtlı bulunduğu ticaret ve sanayi odasından veya benzeri mesleki kuruluştan 2012 yılı içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş İmza sirkülerini veya vekâletnameleri ihale saatine kadar Komisyon Başkanlığına teslim etmeleri veya ihale saatine kadar Komisyon Başkanlığına ulaşmış olması şartı ile teklif mektuplarını posta ile iadeli taahhütlü olarak gönderebilecek, postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.
3- Satılacak malın bedeli peşin olarak ödenecek, taşınır malla ilgili her türlü vergi, resim, harçlar ile alım satım yerinden alma giderleri alıcıya aittir.
4- Şirketimiz 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa tabi olmayıp ihaleyi yapıp yapmamakta, yapılan ihaleyi gerekçe göstermeksizin iptal etmekte serbesttir.
5- İhale ile ilgili şartnameler mesai saatleri içinde Erciyes Teknopark A.Ş.'nin Yeni Mahalle Aşıkveysel Bulvarı Erciyes Teknopark Tekno 3 Binası 2. Kat No: 28 Melikgazi / KAYSERİ adresinde ücretsiz olarak görülebilir.
6- Aracın Durumu:
1. Motor %80 iyi durumda
2. Motor elektroniği hatasız
3. Airbag hatasız
4. ABS hatasız
5. Ön takım ve yürür aksam iyi durumda
6. Araç tamamen orjinal olup sol ön çamurluk, sol arka çamurluk, sol ön kapı, sağ arka çamurluk ve sağ arka kapı boyalıdır. 24/11/2016 İLAN OLUNUR.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR