TOPRAK MAHSÜLLERİ OFİSİ SİVAS ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

2000 model Renault Toros TMO'dan satılıktır

TOPRAK MAHSÜLLERİ OFİSİ SİVAS ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01114279
Şehir : Sivas
Yıl : 2000
Yayınlandığı Gazeteler

MEMLEKET SİVAS 13.01.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
İhale ve Teklif Açma Tarihi
:
05.02.2020 14:00
İhale Usulü
:
İstisna ve Kapsam Dışı İhaleler
İhale Türü
:
Satış

4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun (2) Kapsam, (3) İstisnalar. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
SİVAS Şube Müdürlüğü


ARAÇ SATIŞI İHALE İLANI


1-Şube Müdürlüğümüz kayıtlarında bulunan ve trafikten çekme işlemi yapılmış olan 1 adet binek otosunun ihale ile satışı yapılacaktır. Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:15 Merkez/SİVAS adresinde bulunan TMO SİVAS Şube Müdürlüğü toplantı salonunda 05 ŞUBAT 2020 günü saat 14:00’da TMO ihale Yönetmeliğine göre Açık Arttırma yöntemi ile yapılacaktır. İhaleye kapalı zarfla teklif veren alıcılardan yeterliliği uygun görülenler arasında AÇIK ARTIRMA yapmak suretiyle araç satışı yapılacaktır. İhale neticesinde araç TMO SİVAS Şube Müdürlüğünde teslim edilecektir.
2-05 ŞUBAT 2020 günü saat 14:00 da iştirakçinin olmaması veya bedelin düşük olması gibi nedenlerle ihalenin gerçekleşmemesi halinde ihale 12 ŞUBAT 2020 günü saat 14:00 da tekrarlanacaktır.
3- Teklif zarfları en geç ihale günü ve saatine kadar TMO Şube Müdürlüğü Bilgi İşlem Servisi Evrak Kayıt Birimine teslim edilecektir. Belirtilen ihale saatine kadar idaremize ulaşmayan teklifler kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.
4-Geçici teminat miktarı: en az 415,00.- TL olup nakit olarak verilecek teminatlar Şube Müdürlüğümüz Muhasebe Servisine yatırılacaktır. Geçici teminatın banka teminat mektubu olarak verilmesi halinde ihale tarihinden itibaren en az 90 gün süreli olacaktır.
İhale üzerinde kalan teklif sahibinin geçici teminatı araç satış işlemlerinin bitirilmesine müteakip iade edilir. Birinci sıradaki teklif sahibinin araç bedelini ödememesi durumunda sırasıyla ikinci ve üçüncü sıradaki uygun teklif sahiplerine araç satışı yapılabileceğinden bu isteklilerin geçici teminatları satış işleminin gerçekleştirilmesinden sonra iade edilecektir. Diğer isteklilerin geçici teminatları ise ihalenin gerçekleştirilmesinden sonra iade edilir.
5- Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olmalıdır.
6-İhaleye ait şartname TMO Sivas Şube Müdürlüğü Teknik İşler Servisinde ücretsiz görülebilir ve 40,00 TL (KDV dahil) karşılığında satın alınabilir. İhaleye katılacak isteklilerin şartname satın almaları zorunludur.
7-TMO 2886 sayılı DİK kapsamında olmadığı, ihaleyi kısmen veya tamamen yapıp yapmamakta veya dilediğine yapmakta serbesttir.
8- Satılacak araca ait bilgiler ve muhammen bedeli aşağıda verilmiştir.

Sıra No Plaka Marka ve Model Cinsi Model Yılı Muhammen Bedeli
1 35 TK 078 2000 Model Renault Toros Otomobil 2000 13.750,00-TL+KDV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR