YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.

Zaman aşımına uğrayacak emanet ve alacaklara ilişkin duyuru

YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı

BDDK Mevduat ve Katılım Fonunun Kabulüne, Çekilmesine ve Zamanaşımına Uğrayan Mevduat, Katılım Fonu, Emanet ve Alacaklara İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 8. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.'DE YTM’YE DEVREDİLMEK ÜZERE 01.01.2021 - 31.12.2021 TARİHLERİ ARASINDA ZAMAN AŞIMINA UĞRAYACAK EMANET VE ALACAKLAR

06.12.2012 tarihli ve 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 83'üncü maddesine dayanılarak 27.02.2015 tarihli ve 29280 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan “Yatırımcı Tazmin Merkezi Yönetmeliği” (Yönetmelik) uyarınca, 01.01.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında Bankamızda zaman aşımına uğrayacak emanet ve alacaklara ait liste, Yapı Kredi (www.yapikredi.com.tr) internet sitesinde yayımlanmaktadır. Yapı Kredi bünyesinde, en son talep, işlem ve yazılı talimat tarihinden itibaren 10 yıldır hareket görmemiş ve bu nedenle 2021 yılında zaman aşımına uğrayacak yatırım hizmetleri ve faaliyetleri veya yan hizmetlerden kaynaklanan her türlü emanet ve alacaklar ile bunlara ait faiz, kâr payı ve diğer gelirler Yatırımcı Tazmin Merkezi hesaplarına devredilecektir. Size ait bir kıymet bulunması durumunda nezdinizdeki belgeler ve geçerli kimlik belgesi ile birlikte listede belirtilen tarihe kadar en yakın Yapı Kredi şubesine başvurabilirsiniz.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

İlan Görselleri
Zaman aşımına uğrayacak emanet ve alacaklara ilişkin duyuru

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR