AYDIN KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ

Yüzölçüm düzeltme işleminin ilanen tebliği

AYDIN KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00835950
Şehir : Aydın / Efeler
Semt-Mahalle : MESUTLU MAH. / SANAYİ
Yayınlandığı Gazeteler

AKŞAM 12.07.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Muhatabı
:
Nuran LANG

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı (Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü) Kadastro İlanları Hakkında Yönetmelik (3) (4). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

AYDIN KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ 3402 SAYILI YASANIN 41. MADDESİNE GÖRE DÜZELTME İLANI
Aydın İli, Efeler İlçesi, Mesutlu Mahallesinde, 418 nolu parselde 3402 sayılı Kadastro kanunun 41. maddesine göre yüzölçüm düzeltme işleminde, parsel maliki mirasçılarından Mustafa kızı Nuran LANG’ın yurt dışında olduğundan ilgili adrese tebligat yapılmış olup,ilgilisinin adres de olmadığından tebligat yapılamadığından, 418 parselin tapu alanı 1490.00 m2 olup, 760.00 m2 olarak düzeltileceği ve ilgilisine tebliğ edildiği tarihten itibaren bu düzeltme raporuna karşı 30 gün içerisinde düzeltmenin kaldırılması yönünde Aydın Sulh Hukuk Mahkemelerine dava açılması dava açılmadığı takdirde düzeltmenin kesinleşeceği ilanen duyurulur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR