DENİZLİ TİC. BORSASI

Üyelere ilanen tebligat

Kurum Hakkında

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Konusu
:
Denizli Ticaret Borsası Hizmet Binasında Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri ile Genel Kurul Delegeleri ve Disiplin Kurulu Üyeleri seçimi yapılacaktır.
Tebligat Muhatabı
:
ÜYELER
Toplantı Tarihi
:
06.10.2017 14:00

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

HATA BİLDİR TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

iLAN

(DENİZLİ PAMUKKALE 2.İLÇE SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN)

5174 Sayılı Kanun ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Organ Seçimleri Hakkındaki Yönetmelik gereğince 2017 yılı Ekim ayı içinde Denizli Ticaret Borsası Organ seçimleri yapılacaktır. Yapılacak olan bu seçimlerle ilgili olarak;

1- 01 Ekim 2017 Pazar günü saat: 10.00-17.00 saatleri arası Denizli Ticaret Borsası Hizmet Binasında Meclis Üyeleri seçimi,

2- 6 Ekim 2017 Cuma günü saat: 14.00-17.00 saatleri arası Denizli Ticaret Borsası Hizmet Binasında Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri ile Genel Kurul Delegeleri ve Disiplin Kurulu Üyeleri seçimi yapılacaktır.

3- Denizli Ticaret Borsası üyelerine ait Başkanlığımızca oluşturulan Sandık Kurulu Seçmen Listesindeki onaylanmış seçilme hakkına sahip üyelerle, seçme hakkına sahip üyelere ait listeler 11-12-13 Eylül 2017 tarihlerinde 3 tam iş günü olarak Denizli Ticaret Borsası hizmet binasmda üyelerin görebileceği bir şekilde askıya çıkarılacaktır.

Listelere itirazlar İlân süresi içinde Denizli Adliyesi 1. Ağır Ceza Mahkemesi Koridoru No:191'de faaliyet gösteren Denizli Pamukkale 2. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına yapılacaktır.

Seçmen üyeler (gerçek kişiler) oy kullanma gününde T.C. Kimlik Numaralı kimlik kartlarını, tüzel kişiler temsilci belgelerini;

Tüzel kişi temsilcisi gerçek kişilerin temsil ettikleri tüzel kişinin tescilli ana sözleşmeleri gereğince temsil ve bağlayıcı işlem yapma yetkisine sahip olduklarına dair düzenlenmiş, 5174 sayılı Kanunun ilgili maddesinde belirtilen onaylı temsil belgesinin oy kullanma sırasında Sandık Kuruluna ibrazı zorunludur.

İlgililere ilanen duyurulur.08/09/2017

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR