BAHÇELİEVLER TAPU MÜDÜRLÜĞÜ

Riskli yapı yıkım kararının ilanen tebliği

BAHÇELİEVLER TAPU MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00875505
Şehir : İstanbul / Bahçelievler
Yayınlandığı Gazeteler

CUMHURİYET 12.10.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Muhatabı
:
EMEL KİZİR

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

SAYIN EMEL KİZİR’E İLANEN TEBLİĞ OLUNUR.

Tebliği Çıkaran Mercii : Bahçelievler Tapu Müdürlüğü

Tebliğ Olunacak Muhatabın Adı ve Adresi : ********** T.C. Kimlik Nolu EMEL KİZİR. Adres:WB HEEMSKERK/HOLLANDA KRALLIĞI,

Tebliğ Olunacak Evrakın Özeti : İstanbul İli, Bahçelievler İlçesi, Kartaltepe Mah. 593 Ada 11 Parselde yapılacak olan 6306 Sayılı Kanun Gereği Riskli Yapı Belirtmesi.

Tebliğ Konusu : Mirasçıcı olduğunuz İstanbul İli, Bahçelievler İlçesi, Kartaltepe Mah. 593 Ada 11 Parselde 50/860 arsa paylı 2.Kat 12 nolu Mesken'in tamamı ZEHRA KİZİR adına kayıtlı iken taşınmaz üzerine BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ'nün 12/06/2018 tarih 8592 sayılı talebi üzerine "6306 Sayılı Kanun Gereğince Riskli Yapı Belirtmesi Tesisi" belirtmesi konulmuştur. Riskli yapı tespitine karşı, tarafınıza yapılan bu tebligat tarihinden itibaren bizzat veya kanunî temsilcinizce 15 gün içinde, riskli yapı tespitine karar veren BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ ne bir dilekçe ile itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. İtiraz edilmediği takdirde elinize geçen bu tebligat tarihinden itibaren idare (Belediye, il özel idaresi, büyükşehir belediyesi, büyükşehir belediyesi sınırları içindeki ilçe belediyesi) tarafından 60 günden az olmamak üzere belirlenecek olan süre içinde yapınızın yıktırılması gerekmektedir.

Bilgilerinize tebliğ edilir.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR