CİHANBEYLİ İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ

Olağan Genel Kurul toplantısına davet

CİHANBEYLİ İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01138753
Şehir : Konya / Cihanbeyli
Yayınlandığı Gazeteler

CİHANBEYLİ''NİN SESİ 27.02.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Muhatabı
:
Üyeler
Toplantı Tarihi
:
18.03.2020 11:00

1163 Sayılı Kooperatifler Kanununun 6. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

CİHANBEYLİ İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ

2018-2019 YILI OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

Cihanbeyli İlçesi Süt Üreticileri Birliği 2018-2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Aşağıdaki Gündem Maddelerini görüşmek üzere 18.03.2020 Çarşamba günü saat 11:00‘de Cumhuriyet Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:18 (Cihanbeyli Ziraat Odası Toplantı Salonu) Cihanbeyli KONYA adresinde yapılmasına,Şayet çoğunluk sağlanamaz ise ikinci toplantı 25.03.2020 tarihinde aynı yer ve saatte yapılmasına; BÜTÜN ORTAKLARIMIZN HAZIR BULUNMALARI RİCA OLUNUR.

GÜNDEM MADDELERİ :

 1. Açılış ve yoklama.
 2. Divan teşekkülü.
 3. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması.
 4. 2018-2019 yılları Yönetim ve Denetim Kurulu faaliyet raporlarının okunması, görüşülmesi ve ibrası.
 5. 2018-2019 yılları Bilançosu ve Gelir Tablosu ile 2018 ve 2019 yılları Bağımsız Denetim Raporları okunup, görüşülüp ibra edilmesi.
 6. 2020-2021 yılları tahmini bütçe ve çalışma programlarının görüşülüp kabul edilmesi.
 7. Merkez Birliğimizin Ziraat Bankası ile yapacağı protokole istinaden Merkez Birliğimizin yapacağı sözleşme ve akitler için birliğimiz adına Merkez Birliği Yönetim Kuruluna yetki verilmesi.
 8. Merkez Birliğimiz sigorta şirketi tarafından alınacak indirimli özel fiyat poliçesi kapsamında; Birliğimiz Yönetim, Denetim Kurulu üyeleri ve çalışan personellerimizin yıllık ecelen ve kazayen vefat ile kalıcı sakatlık sigortalarının Birliğimiz tarafından yaptırılarak poliçe bedelinin yarısının sigortalanan kişi tarafından ödenmesi diğer yarısının da Birliğimiz bütçesinden karşılanması konusunun görüşülmesi.
 9. Bakanlık ve/veya AB Fonları tarafından verilecek olan her türlü teşvik hibe ve yardımların birlik tarafından hazırlanıp ödemelerinin birlik Yönetim Kurulu tarafından ilgili Bankalardan çekilmesi konusunda, birliğin ihtiyacı doğrultusunda tank almaya ve alınmış tankları satmaya birliğe taşınır taşınmaz mal alımı konusunda tüm kurum ve kuruluşlarla birlik ve dayanışma içerisinde olarak ortak projeler üretme konusunda Yönetim Kuruluna yetki verilmesi.
 10. Tarım ve Orman Bakanlığı ile küpeleme işlemleri ile ilgili Protokol yapılması, yapılacak protokolle hayvan pasaportlarının birliğimizden teslim edilmesi hizmet satın alımı konusunda veterinerle sözleşme yapılması, alınan hizmetlerden doğacak hizmet bedellerinin üyelerimizin desteklemelerinden tahsil edilmesi konusunda Yönetim Kuruluna yetki verilmesi.
 11. İç-Dış kaynakPlı ( Kalkınma Ajansları dahil) Tarım ve Orman Bakanlığı kaynaklı, Avrupa Birliği ve IPARD projelerinin yapılması, hazırlanması, başvuru yapılması ve uygulanması için yönetim kuruluna yetki verilmesi.

12- Tüzel ve gerçek kişiler için Üyelik giriş aidatı ve yıllık aidatın 5200 Sayılı Kanuna göre belirlenmesi.

 1. Üyelere yapılan ve yapılacak tüm hizmetlere karşı alınacak hizmet bedelinin belirlenmesi konusunun görüşülmesi.
 2. Birlik hizmetlerinin yürütülmesi için her türlü demirbaş, araç alımı, alınması, satılması veya kiralanması ipotek alınması, verilmesi birlik adına kredi almak, kredi miktarının belirlenmesi ve bu konu için yönetim kuruluna yetki verilmesi.
 3. Yurt içi ve yurt dışından damızlık düve, damızlık gebe düve ve damızlık süt sığırı teminine ilişkin kapasite raporlarının çıkarılması, üyelerden taahhüt alınması, hazırlanan evraklarıyla ithalat izin ve işlemlerinin yürütülmesi, resmi ve özel kurum, kuruluşlara başvurularının yapılması, birlik adına ithalat izin belgesi talebinde bulunulması, tüm bu süreç ve sonrasında yetki verilmesi, hizmet alınması, fiyat araştırması yaptırılması, yapılması, çerçeve sözleşme, tip sözleşme yapılması, yaptırılması, taahhütte bulunulması, talepte bulunulması, hususlarında yönetim kuruluna yetki verilmesi.
 4. Birlik adına İktisadi İşletme kurulması. Ticari işlemlerin İktisadi İşletme üzerinden yürütülmesi için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi.
 5. Merkez Birliğinin kuracağı yada ortak olacağı sigorta faaliyetleri ile ilgili şirket yada her türlü oluşumlara ortak olmak, hisse almak, hisse satmak için yönetim kuruluna yetki verilmesi.
 6. Birlik Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu üyeleri ve Denetim Kurulu üyelerinin huzur hakkı ücretlerinin tespiti. Şehir içi, şehir dışı ve yurtdışı yolluklarının tespiti.
 7. Birlik Yönetim, Denetim Kurulu Üyeleri ile merkez birlik temsilcisinin seçimi.

Dilek Temenniler ve Kapanış

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR