TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI MUĞLA TEMSİLCİLİĞİ

Olağan delegasyon seçimine çağrı

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI MUĞLA TEMSİLCİLİĞİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01115314
Şehir : Muğla / Menteşe
Yayınlandığı Gazeteler

DEVRİM 14.01.2020
Gazetenin Diğer Arşiv İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Muhatabı
:
Üyeler
Toplantı Tarihi
:
25.01.2020 09:00

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Organ Seçimleri Hakkında Yönetmelik (8) (11). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI

MUĞLA BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

3. OLAĞAN DELEGASYON ÇAĞRI

Çevre Mühendisleri Odası Muğla Bölge Temsilciliği olarak bir çalışma dönemini daha tamamlamak üzereyiz. Tüm dünyada ve Türkiye’de her geçen gün daha çok tartışılır olan çevre sorunları her daim gündemimizde olup, bir yandan mevzuat değişiklikleriyle yeniden şekillenen mesleğimizde yaşanan sorunlara karşı çözüm arayışlarımızla, diğer yandan da doğanın metalaştırılmasına karşı verdiğimiz mücadele için yoğun çalışmalar yürüttüğümüz 2018–2020 yıllarını kapsayan dönemde desteklerinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederiz.
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Muğla Bölge Temsilciliği 3. Olağan Delegasyon Seçimi, çoğunluklu olarak 25 – 26 Ocak 2020 tarihlerinde TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Muğla Bölge Temsilciliği Emirbeyazıt Mah. Etem Serim Sok. Tan Apt. No:16/1 Menteşe/MUĞLA (Sistem Mühendislik Danışmanlık Ltd. Şti.) adresinde saat 09.00 ile 17.00 saatleri arasında; çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 08-09 Şubat 2020 tarihlerinde yine TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Muğla Bölge Temsilciliği Emirbeyazıt Mah. Etem Serim Sok. Tan Apt. No:16/1 Menteşe/MUĞLA (Sistem Mühendislik Danışmanlık Ltd. Şti.) adresinde saat 09.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılacaktır.
Temsilciliğimizin iki yıllık faaliyetlerinin değerlendirileceği ve gelecek dönem için çalışma programının, yol haritasının belirleneceği 3. Olağan Olağan Delegasyon Seçiminde siz değerli üyelerimizi de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR