ALİAĞA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ

Ödeme emrinin ilanen tebliği

ALİAĞA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01094294
Şehir : İzmir / Aliağa
Yayınlandığı Gazeteler

ALİAĞA EKSPRES 02.12.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Konusu
:
V.U.K.'nun 103., 104. 105. VE 106. maddeleri
Tebligat Muhatabı
:
Asya Elektrik İletişim İnş. Taah. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.

213 Sayılı Vergi Usul Kanununun 103. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İLANEN TEBLİGAT
ALİAĞA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜNDEN


Asya Elektrik İletişim İnş. Taah. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.(V.No:**********)isimli firma adına tescilli 26.03.2015/IM005327 sayı/tarihli serbest dolaşıma giriş beyanname muhteviyatı eşyadan kaynaklı KDV, Damping Vergisi, Gümrük Vergisinin tahsilatını teminen Müdürlüğümüzce düzenlenen 17.09.2019 tarihli ve 2019/23 sayılı Ödeme Emri firmanın bilinen adresine tebliğ edilememiştir. Bu ilanın tebliğinden itibaren bir ay içerisinde Müdürlüğümüze müracaat edilmesi veya taahhütlü olarak adres bildirmesi halinde resmi tebligat yapılacağı, aksi takdirde bir ayın sonunda tebliğ edilmiş sayılacağı Vergi Usul Kanunu’nun 103, 104, 105, 106. maddeleri uyarınca ilanen tebliğ olunur.
Ayrıca, Ödeme Emrinin tebliğ yapılmış sayılacağı tarihten itibaren (1) ay içerisinde idari yargıya (İzmir Vergi Mahkemesine) itiraz edilebileceği ve itiraz edildiği takdirde Müdürlüğümüze bildirmeleri gerektiği hususları ilan olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR