ODUNPAZARI BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Kamulaştırma kararının ilanen tebliği

ODUNPAZARI BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00924580
Şehir : Eskişehir / Odunpazarı
Semt-Mahalle : HUZUR MAH. / HUZUR
Yayınlandığı Gazeteler

POSTA 11.01.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Bağlı ve İlgili Kuruluş
:
Odunpazarı Belediye Başkanlığı
Tebligat Muhatabı
:
Hasan Altıntaş varisleri (Pirali ALTINTAŞ ve Salim ALTINTAŞ)

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

KAMULAŞTIRMA İLANI

Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanlığının 27.07.2017 tarih ve 1155 nolu kararıyla tapunun Yenidoğan (Huzur) Mahallesi Uçaklar Sokak üzerinde bulunan ve park alanına isabet eden bina enkazının kamulaştırılmasına karar verilmiştir.
Söz konusu bina enkazı Hasan ALTINTAŞ adına kayıtlı olup, Hasan Altıntaş ölüdür. Hasan ALTINTAŞ’ın Ahmet ALTINTAŞ, Cemal ALTINTAŞ, Fatma ALTINTAŞ, Pirali ALTINTAŞ, Salim ALTINTAŞ varisleridir.
Hasan ALTINTAŞ varislerinden Pirali ALTINTAŞ ve Salim ALTINTAŞ’ın adres kayıt sisteminden tespit edilen adreslerine ulaşılamadığından tebligat hükümleri dahilinde kamulaştırma kararının gazete ile ilanen tebliği gerekmektedir.
Buna göre Eskişehir ili Odunpazarı ilçesi, Yenidoğan (Huzur) Mahallesi Uçaklar Sokak üzerinde bulunan ve park alanına isabet eden bina enkazı için Odunpazarı Belediye Başkanlığınca takdir edilen bedeli üzerinden peşin veya pazarlık yolu ile kamulaştırılacağından 2942 sayılı Kamulaştırma Kanununun 8. maddesine istinaden Pirali ALTINTAŞ ve Salim ALTINTAŞ’ın 15 gün içinde uzlaşma görüşmeleri için Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlâk Müdürlüğüne başvurmaları aksi takdirde aynı kanununun 10. maddesi uyarınca dava açılacağı
İlanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR