YAKUTİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

İmar uygulaması hakkında kamuoyunu bilgilendirme

YAKUTİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01023802
Şehir : Erzurum / Yakutiye
Yayınlandığı Gazeteler

MİLLETİN SESİ 15.07.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Muhatabı
:
Bölge halkı ve kamuoyu

3194 Sayılı İmar Kanununun 8, 19. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

YAKUTİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

İLAN OLUNUR
26.04.2019 Tarih – 2019/69 sayılı Encümen Kararına istinaden; Erzurum İli, Yakutiye İlçesi, Gez Mahallesi, 716 ada da kayıtlı, 57, 58 ve 72 nolu parsellerin bulunduğu alanda, 3194 sayılı İmar Kanununun 18 Maddesi, 3290 sayılı Kanunun Ek-1 maddesi ve 18. Madde uygulama yönetmeliğinin 5. Maddesine göre düzenleme yapılan kısımda mevcut yapılaşma bulunduğundan, zemindeki fiili durum dikkate alınarak kısmi uygulamaya tabi tutulmuştur.
Yapılan uygulamaya ait parselasyon ve dağıtım cetvelleri hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlarımız Erzurum Yakutiye İlçe Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Harita Servisine şahsen yada yazılı olarak müracaatta bulunabilir varsa itirazlarını 30 gün içerisinde bildirebilirler. Bildirilmediği takdirde askı süresi sonunda tapu tescili yapılacaktır

09.07.2019

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR