SERİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI

İmar planı hakkında kamuoyunu bilgilendirme

SERİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01164348
Şehir : Antalya / Serik
Semt-Mahalle : YUKARIKOCAYATAK MAH. / SERİK
Yayınlandığı Gazeteler

AYYILDIZ TOROS 12.05.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Konusu
:
Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü tarafından Antalya İli, Serik İlçesi Gebiz il yolunda yapılacak projenin Yukarıkocayatak ve Abdurrahmanlar Mahallesi sınırlarından geçen kısmı
Tebligat Muhatabı
:
KAMUOYU

3194 Sayılı İmar Kanununun 8, 19. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

PLAN DEĞİŞİKLİĞİ İLAN METNİ

Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü tarafından Antalya İli, Serik İlçesi Gebiz il yolunda yapılacak projenin Yukarıkocayatak ve Abdurrahmanlar Mahallesi sınırlarından geçen kısmında Onaylı İmar Plan Paftaları ile yol koridorunun uyumsuz olması sebebiyle Ek Kamulaştırma Planına göre hazırlanan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği 05.07.2019 tarih ve 69 sayılı kararı ile Belediye Meclisimiz tarafından uygun görülen “1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği”ne; 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun 7b ve 14 maddelerine göre işlem yapılmıştır. 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği Antalya Büyükşehir Belediye Meclisinin 10.01.2020 tarih ve 35 sayılı kararı ile onaylanmıştır.
Söz konusu plan değişikliklerine ait çalışmalar Belediye Hizmet Binası 2. katındaki Plan ve Proje Müdürlüğü ilan panosunda gazete yayın tarihinden itibaren 1 (bir) ay süreyle mesai bitimine kadar askıya çıkarılmıştır.
İlgililere tebligat yerine geçmek üzere ilan edilir.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR