ANKARA İL GIDA, TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ

İdari para cezası karar tebliği

ANKARA İL GIDA, TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01000972
Şehir : Ankara / Yenimahalle
Yayınlandığı Gazeteler

ANAYURT 23.05.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Muhatabı
:
Meda Marketçilik ve Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C. ANKARA VALİLİĞİ İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ

İLANEN TEBLİGAT


1- Tebliğ Çıkaran Merci : Ankara Valiliği İl Tarım ve Orman Müdürlüğü

2- Tebliğ Olunacak Firma Adı ve Adresi : Meda Marketçilik ve Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti./ Hacı Bayram Mah. Yeni Hal No:28-30 Ulus Altındağ/ANKARA

3- Tebliğ Olunacak Evrağın Özeti : İdari Para Cezası Kararı Tebliğ (2 Adet)

4- Tebliğin Konusu : İlimiz, Hacı Bayram Mah. Yeni Hal No:28/30 Ulus Altındağ adresinde bulunan Meda Marketçilik ve Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanlı işletmede 13.02.2019 tarihinde yapılan denetimde; işletmede son tüketim tarihi geçmiş süt ürünlerinin satışa sunulduğu tespit edilmesi nedeniyle söz konusu işletme hakkında 5996 sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu'nun 41. maddesinin 1. fıkrasının (d) bendi gereğince Müdürlük Makamının 25.02.2019 tarih ve E.649325 sayılı Olur'u ile 2.269,00 TL (İkibinikiyüzaltmışdokuzTL) idari para cezası verilmiştir. Ayrıca işletmenin TGK Gıda Hijyeni Yönetmeliğine aykırı olduğu tespit edilmesi nedeniyle 5996 sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu'nun 41. maddesinin 1. fıkrasının (a) bendi gereğince Müdürlük Makamının 25.02.2019 tarih ve E.649740 sayılı Olur'u ile 4.544,00 TL (DörtbinbeşyüzkırkdörtTL) idari para cezası verilmiştir. Adı geçen firmaya yukarıda yazılı adresine ve işletme sahibinin yerleşim yeri adresine tebligat yapılamaması nedeniyle ilanen tebligat yapılması gereği doğmuştur.
Bu nedenle 7201 sayılı Tebligat Kanununun 28. ve müteakip maddeleri ile Tebligat Tüzüğünün 46. maddesi uyarınca, bu ilanen tebligat son yayımlandığı tarihten itibaren (15) gün sonunda, tebligatın muhatabına tebliğ edilmiş sayılacağı hususu ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR