BOZCAADA ÇİÇEK UN VE UNLU MAMULLERİ GIDA TUR. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Bozcaada Çiçek Un ve Unlu Mamulleri Ltd. Şti. Genel Kurul çağrısı

BOZCAADA ÇİÇEK UN VE UNLU MAMULLERİ GIDA TUR. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00944562
Şehir : Çanakkale / Bozcaada
Semt-Mahalle : CUMHURİYET MAH. / BOZCAADA
Yayınlandığı Gazeteler

KALENİN SESİ 09.02.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Konusu
:
2019 yılı olağanüstü genel kurul toplantısı.
Tebligat Muhatabı
:
Pay sahipleri ve ortaklar.
Toplantı Tarihi
:
22.02.2019 11:30

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Anonim Şirketlerin Genel Kurul Toplantılarının Usul ve Esasları ile Bu Toplantılarda Bulunacak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Temsilcileri Hakkında Yönetmelik 10. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Bozcaada Çiçek Un ve Unlu Mamulleri Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
2019 yılı Olağanüstü Genel Kurul Daveti

Yukarıda bilgileri yazılı Şirketimizin Ezine Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2018/324 Esas ve 2019/19 Karar sayılı ilamı ile alınan 28.01.2019 tarihli kararına istinaden; 22/02/2019 tarihinde, saat: 11:30’da, Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No:48 Bozcaada-Çanakkale adresinde, aşağıdaki gündem maddeleri çerçevesinde 2019 yılı olağanüstü genel kurul toplantısı gerçekleştirilecektir.
Finansal tablolar, yıllık faaliyet raporu, denetleme raporları ve kâr dağıtım önerisi genel kurul toplantısından en az on beş gün önce şirket merkezinde ve şubelerimizde pay sahiplerinin incelemesine hazır bulundurulacaktır.
Genel kurul toplantımıza, ortakların asaleten veya aşağıya çıkarılan vekâletname ile temsilcilerinin katılımının sağlanması hususu tebliğ olunur.

Sıddıka Saral

GÜNDEM

1- Açılış
2- Vefat eden Şirket ortağı Tahir Günday'ın mirasçılarının Türk Ticaret Kanunu'nun 596/2. maddesi uyarınca ortaklık tarafından reddi hususunun görüşülmesi ve red kararı verilmesi halinde hisselerin şirketin kendisi veya ortağı yahut üçüncü kişi tarafından gerçek değeri üzerinden devralınmasının mirasçılara bildirilmesi hususunun karara bağlanması
3- Müdür veya Müdürler Kurulu seçimi
4-Kapanış


Vekaletname Örneği
Pay sahibi olduğum/ olduğumuz Bozcaada Çiçek Un ve Unlu Mamulleri Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin ...... tarihinde saat ...' da, .......... adresinde gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda beni/bizi temsil etmeye ve gündemdeki maddelerin karara bağlanması için
oy kullanmaya ........ ' nu temsilci tayin ettim.
Vekaleti Veren :
Pay Adedi :
Adresi :

Not: Vekaletnamenin Noterden tasdik edilmesi, vekaletnamenin Noter tasdiksiz olması halinde vekaleti verenin Noter tasdikli imza sirkülerinin vekaletnameye eklenmesi gerekmektedir.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR