ELAZIĞ KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ

Elazığ Kadastro Müdürlüğünden ilanen tebligat

ELAZIĞ KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01080202
Şehir : Elazığ / Merkez
Yayınlandığı Gazeteler

CUMHURİYET 09.11.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Konusu
:
Elazığ İli, Palu  İlçesi, Güllüce (Seraçor) Köyüne ait 155 ada 16 ve 17 nolu parsellerin müşterek sınırında sınırlandırma hatası düzeltmesi
Tebligat Muhatabı
:
Kamuoyu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı (Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü) Kadastro İlanları Hakkında Yönetmelik (3) (4). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İLAN
ELAZIĞ VALİLİĞİ
ELAZIĞ KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜNDEN

Elazığ İli, Palu İlçesi, Güllüce (Seraçor) Köyüne ait 155 ada 16 ve 17 nolu parsellerin müşterek sınırında sınırlandırma hatası düzeltmesi ile 155 da 16 nolu parselin yüzölçümü 0859.78 m2, 155 ada 17 nolu parselin yüzölçümü 0785.78 m2, olarak 3402 sayılı Kadastro Kanununun 41. Maddesine istinaden düzeltilmiş olup, 7201 sayılı yasanın 29,30 ve 31. maddeleri gereğince ilanın yayınlandığı tarihten itibaren ilgililerin veya kanuni vekillerinin 30 gün içerisinde Karakoçan Sulh Hukuk Mahkemelerine düzeltmenin durdurulması için dava açabilecekleri, dava açılmadığı takdirde düzeltmenin kesinleşeceği ilan olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR