ELAZIĞ KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ

Elazığ İli, Merkez Ekrüz (Çallıca) Köyü kadastro güncelleme çalışmaları

ELAZIĞ KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01117496
Şehir : Elazığ / Merkez
Semt-Mahalle : ÇALICA MAH. / HANKENDİ
Yayınlandığı Gazeteler

CUMHURİYET 18.01.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Muhatabı
:
Tapu Malikleri ve Hak Sahipleri.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı (Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü) Kadastro İlanları Hakkında Yönetmelik (3) (4). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İLAN
ELAZIĞ VALİLİĞİ
ELAZIĞ KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜNDEN

Elazığ İli, Merkez Ekrüz (Çallıca) Köyünde sınırlandırma ve ölçüm hatası tespit edilen Tapu kütüğünde 1/23 hissesi Mehmet kızı Hafize Yıldız, 1/23 hissesi Abdullah oglu Ahmet Satıcı, 1/23 hissesi Abdullah kızı Gülseher Uslu, 1/23 hissesi Nürettin Kızı Hafise Erol, 1/23 hissesi Nürettin oglu Yüksel Aydın, 1/23 hissesi Nürettin oglu Şahin Aydın ve1/23 hissesi Nürettin kızı Pakize Turgut adına olan 104 ada 2 numaralı parsel 10651.66 m2 olarak 3402 Sayılı Kadastro Kanunun 41. maddesine istinaden düzeltilmiş olup, 7201 sayılı yasanın 29, 30 ve 31.Maddeleri gereğince ilanın yayınlandığı tarihten itibaren ilgililerin veya kanuni vekillerinin 30 gün içerisinde Elazığ Sulh Hukuk Mahkemelerine düzeltmenin durdurulması için dava açabilecekleri, dava açılmadığı takdirde düzeltmenin kesinleşeceği ilan olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR