TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Belediye Meclisi Toplantı duyurusu

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01137611
Şehir : Tekirdağ / Süleymanpaşa
Yayınlandığı Gazeteler

AVRUPA 24.02.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Muhatabı
:
Üyeler
Toplantı Tarihi
:
28.02.2020 10:30

İçişleri Bakanlığı Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliği (6) (8). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
28 ŞUBAT 2020 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ MECLİS TOPLANTI GÜNDEMİ


Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 5216 Sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun 13 üncü maddesi ve 21 Ağustos 2014 tarih ve 29095 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin 2 nci maddesi gereğince Olağanüstü Meclis Toplantısını 28 Şubat 2020 Cuma günü saat 10.30’da Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda (Çınarlı Mahallesi Hayrabolu Caddesi No:4 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ) yapacaktır. Bilgilerinize rica ederim.


Kadir ALBAYRAK
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

  • Yoklama ve açılış


Meclise bilgi verilecek konuların sunumu:

  • Mazeret dilekçeleri


GÜNDEM :
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisinin 08/01/2020 tarih ve 2020/116 sayılı kararı ile Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesi sınırları içerisinde UKOME Kararları ile belirlenecek hat ve güzergahlarda Belediyemiz iştiraki olan Tekirdağ Otopark Ulaşım Nak. İmar. Plan İnş. ve Taah. San. ve Tic. A. Ş. tarafından toplu ulaşım hizmetinin yerine getirilmesi karar altına alınmış olup; bu kapsamda Devlet Malzeme Ofisi kanalıyla alımı yapılan ekli listede şase numaraları belirtilen 27 adet aracın 08/01/2020 tarih ve 2020/116 sayılı Meclis Kararı ile belirlenen işletme süresince Tekirdağ Otopark Ulaşım Nak. İmar. Plan İnş. ve Taah. San. ve Tic. A. Ş.’ye tüm taşımacılık faaliyetlerinde kullanılmak üzere devredilmesi, mülkiyeti Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine ait olup kullanım hakkının 09/09/2015 tarih ve 2015/877 sayılı Meclis Kararına istinaden Çorlu ilçesinde kullanılmak üzere devri yapılan araçların da Tekirdağ Otopark Ulaşım Nak. İmar. Plan İnş. ve Taah. San. ve Tic. A. Ş.’nin tüm taşımacılık faaliyetlerinde kullanılması ve mülkiyeti Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinde olup ta Tekirdağ Otopark Ulaşım Nak. İmar. Plan İnş. ve Taah. San. ve Tic. A. Ş.’nin kullanımına verilen araçların devir teslim ve kullanım esaslarına ilişkin Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK’a protokol yapma yetkisi verilmesi hususunun Büyükşehir Belediye Meclisinde görüşülerek karara bağlanması.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR