DİKİLİ ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Velayet (velayetin kaldırılması) dava tebliği

DİKİLİ ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00778319
Şehir : İzmir
Yayınlandığı Gazeteler

ŞOK 31.03.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2018/92 Esas
Tebligat Konusu
:
Velayet (Velayetin Kaldırılması) davası
Tebligat Muhatabı
:
ALYONA GOLOVİNA
Duruşma Tarihi
:
18.09.2018 09:00

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İLAN
DİKİLİ ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
(AİLE MAHKEMESİ SIFATIYLA)

ESAS NO : 2018/92 Esas
DAVACI : GÜLER ERŞAN-********** - Gazipaşa Mah. 39 Sk. No:16 İç Kapı No:5Dikili/ İZMİR
DAVALI : ALYONA GOLOVİNADavacı tarafından aleyhinize açılan Velayet (Velayetin Kaldırılması) davasının yapılan yargılamasında; Mahkemenizce dava dilekçesinde belirtilen adresinize duruşma gününü bildirir davetiye çıkarılmış olup, adresinizden ayrıldığınız/adresin yetersiz olduğu gerekçesiyle tebligat yapılamamıştır. Dava dilekçesi ve duruşma gününün ilanen tebliğine karar verilmiştir. Durusma Günü: 18/09/2018 günü saat: 09.00da duruşmada bizzat hazır bulunmanız, Duruşma günü ve saatindegeçerli özrünüz olmadan mahkememizde hazır bulunmadığınız takdirdekarşı tarafınyargılamayadevam etmek istemesi durumundayokluğunuzda yapılan işlemlere itirazedemeyeceğiniz; karşı tarafmuvazatınız olmadan savunması genişletilebileceği, yahut değiştirilebileceğisulh içingereklihazırlığı yapmanız ihtar ve tebliğolunur. HMK'nun 139.maddesi duruşmada bizzat hazır bulunmanız veya kendinizibir vekille temsil ettirmeniz; Aksi takdirde HMK'nun 3156sayılıyasa ile değişik 213/2 maddesi uyarıncayargılamaya yokluğunuzdadevam edileceğihususu Dava Dilekçesi ve duruşma günü yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur.

“5070 sayılı yasanın 5. ve 22. maddeleri gereğince elektronik imza ile oluşturulan belgeler elle atılan ıslak imza ile aynı hukuki sonucu doğurur”
Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR