ANTALYA 5. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMLİĞİ

Sözleşmenin iptali davası

ANTALYA 5. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMLİĞİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00417683
Şehir : Antalya
Yayınlandığı Gazeteler

DİRİLİŞ POSTASI 22.08.2016
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Muhatabı
:
MUSTAFA KARACAOĞLU

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
ANTALYA 5. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
ESAS NO : 2015/422 Esas

DAVALI : MUSTAFA KARACAOĞLU Ömekköy 1595 Sk- 125/1 İZMİR
Davacı tarafından aleyhinize açılan Sözleşmenin İptali davasının yapılan yargılamasında;
Mahkemenizce dava dilekçesinde belirtilen adresinize duruşma gününü bildirir davetiye çıkarılmış olup, adresinizden ayrıldığınız gerekçesiyle tebligat yapılamamıştır. Atfres araştırmasından da bir netice alınamadığından dava dilekçesi ve duruşma gününün ilahen tebliğine karar verilmiştir.
Davacı dava dilekçesinde Ankara Yenimahalle 3. Noterliğinin 28/12/1999 tarih 53964 yevmiye nolu araç satış sözleşmesinin iptaline karar verilmesini talep etmekle Davaya cevap süresi iki hafta olup süresinde cevap verilmez ise dava dilekçesindeki vakıaların tamamını inkar etmiş sayılacağınız İHTAR OLUNUR. Cevap dilekçesi verilir İse HMK 129. maddedeki hususlar bulunmalı varsa İlk itirazlar bu dilekçede bildirilmeli dilekçe ve ekli belgelerin karşı tarafa tebliğ edilecek fotokopileri de eklenmeli ve TC kimlik numarası mutlaka yazılmalıdır. (6100 SK 122, 126, 127, 128,129. maddeler) Aksi taktirde HJU.M.K.'nun 3156 sayılı yasa ile değişik 213/2 maddesi uyarınca Duruşma günü verilerek yargılamaya yokluğunuzda devam olunacağı hususu. Dava Dilekç^skyerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR