SAKARYA 2.SULH HUKUK MAHKEMESİ

Ortaklığın giderilmesi davası

SAKARYA 2.SULH HUKUK MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00451665
Şehir : Sakarya / Adapazarı
Yayınlandığı Gazeteler

HÜRRİYET 10.11.2016
Gazetenin Diğer Arşiv İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Bağlı ve İlgili Kuruluş
:
SAKARYA 2. SULH HUKUK MAHKEMESİ
Dosya Numarası
:
2014/1370 Esas
Tebligat Konusu
:
Ortaklığın Giderilmesi Davası
Tebligat Muhatabı
:
Mehmet İnce

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C. SAKARYA 2. SULH HUKUK MAHKEMESİNDEN

ESAS NO : 2014/1370 Esas

Davacı Muhammer Tekiner davalılar Ümit Uzun, Tahir Ahmet Akgül , Cevat Türeyen ve Mehmet İnce arasında Mahkememizde görülmekte olan Ortaklığın Giderilmesi davası nedeniyle;

Mahkememizce davalı MEHMET İNCE'ye dava dilekçesinde belirtilen adresinize dava dilekçesi ve tensip zaptı tebliğe çıkarılmış olup, adresinizde yurtdışında (Almanya) yaşadığınız gerekçesiyle tebligat yapılamamıştır. Yurtdışı adresiniz olan Karfürstenstr.61 Essen 45139 Almanya adresinize gönderilen tebligatın adreste kimse olmadığından , tebliğ bildirim zarfının postaneden teslim alınması için posta kutusuna bir yazı bırakıldığı ancak posta bekleme süresi içinde teslim alınmadığından Mahkememize iade edildiği ,yapılan yurtiçi adres araştırmasından da bir netice alınamadığından Tebligat Yönetmeliği 48. Md. Ve Tebligat Kanununun 28. Vd ilgili maddeleri uyarınca dava dilekçesi ve tensip zaptının ilanen tebliğine karar verilmiştir.

İş bu ilan ile dava dilekçesi ile tensip zaptı tarafınıza tebliğ edilmiş sayılacağından iki haftalık süre içerisinde mahkememize başvurarak itirazlarınız var ise beyanda bulunmanız veya kendinizi bir vekil ile temsil ettirmeniz, duruşma için gerekli hazırlığı yapmanız, duruşmaya gelmediğniz takdirde diğer tarafın yargılamaya devam etmek istemesi durumunda yokluğunuzda yapılan işlemlere itiraz edemeyeceğiniz ve diğer tarafın muvafakatiniz olmadan iddia ve savunmasını genişletebileceği yahut değiştirebileceği Dava Dilekçesi ve Tensip Zaptı yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur.

DAVALI : MEHMET İNCE-MUSTAFA VE FATMA OĞLU , 03/01/1943 DOĞUMLU, Zonguldak İli, Kilimli İlçesi, Gelik Merkez mah. Celt no. 46 Hane no: 24 'de nüfusa kayıtlı .

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR