GAZİANTEP 3. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Nüfus kayıt tashihi davası duruşma günü tebliği

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00805239
Şehir : Gaziantep
Yayınlandığı Gazeteler

TÜRKİYE 17.05.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2016/284
Tebligat Muhatabı
:
Atilla GÜÇ ve Hasan GÜNDOĞDU
Duruşma Tarihi
:
21.06.2018 10:55

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İLAN
GAZİANTEP 3. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

2016/284


Davacı AHMET VAKKAS vd. tarafından,davalılar ATİLLA GÜÇ, HASAN GÜNDOĞDU vd. aleyhinde açılan nüfus kayıt tashihi davası nedeniyle;

Davacılar dava dilekçesinde Süleyman VAKKAS, Mustafa VAKKAS, Ahmet VAKKAS, Yahya VAKKAS ve İbrahim VAKKAS,müteveffa 3*************** T.C. kimlik nolu Süleyman VAKKAS'ın dedeleri olduğunun tespit edilmesini talep ve dava etmiştir.

Mahkememizce dahili davalılar Atilla GÜÇ ve Hasan GÜNDOĞDU'nun bildirilen adreslerine, dava dilekçesi ve duruşma gününün tebliği için davetiye çıkartılmış, ancak bildirilen adreste bulunamadığından bila ikmal iade edilmiştir. Yapılan Adres araştırmasından da bir netice alınamadığından dava dilekçesi ve duruşma gününün ilanen tebliğine karar verilmiştir.

Adresi belirlenemediğinden kendilerine ilanen tebligat yapılmasına karar verilen vedavaya dahil edilenlerden,1******** T.C kimlik numaralı ,Mehmet Yaşar ve Macide'den olma, 25/09/1954 doğumlu ATİLLA GÜÇve 1******** T.C kimlik numaralı Mehmet ve Nurhayat'dan olma, 02/08/1980 doğumlu, HASAN GÜNDOĞDU'nun duruşmanın yapılacağı, Gaziantep 3. Asliye Hukuk Mahkemesi duruşma salonunda, 21/06/2018 günü saat 10:55'te duruşmada bizzat hazır bulunmanız veya kendilerini bir vekille temsil ettirmeleri , aksi takdirde yokluklarında karar verilebileceği Tebligat Kanununun 28.Maddesi gereğince tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR