DENİZLİ 4. AİLE MAHKEMESİ

Nafaka davası karar tebliği

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00803748
Şehir : Denizli / Pamukkale
Yayınlandığı Gazeteler

HİZMET 12.05.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
DOKUZ SÜTUN 13.05.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2017/678 Esas
Tebligat Muhatabı
:
CAN NAİL ALTINOLUK

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İLAN
T.C. DENİZLİ
4. AİLE MAHKEMESİ HAKİMLİĞİ

ESAS NO : 2017/678 Esas
Davacı SENA NUR ALTINOLUK vekili AV. İBRAHİM KERTMEN tarafından davalı CAN NAİL ALTINOLUK aleyhine açılan nafaka davasında;
Davalı adına, Selçukbey Mah. 768 Sk. No:1 Atakent Sit. B Blok K:1 D:2 Merkezefendi/Denizli, Bağbaşı Mah. 1037 Sk. No:35 İç Kapı No:1 Pamukkale/Denizli, Bağbaşı Mah. 1037 Sk. No:5/7 Pamukkale/Denizli, Selçukbey Mah. 768 Sk. No:1B D.2 Merkezefendi/Denizli, Hürriyet Mah. Menderes Cad. No:23/B (Ahenk Metal Deri Boru Profil Sac İnşaat ve İnş. Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. isimli iş yerinde çalışır) Pamukkale/Denizli adresine çıkartılan tebligatların bila iade edildiği ve davalının adresi tespit edilemediği bu nedenle dava dilekçesi ve tensip zaptının ilanen tebliğine karar verildiğinden; davacı vekili dava dilekçesinde; davalının müvekkili davacının babası olduğunu, eğitim giderlerini karşılayamadığı, davanın kabulü ile eğitim ve bakım giderleri olarak 2500,00 TL nafakanın dava tarihinden itibaren işleyecek faiz ile birlikte davalıdan alınarak müvekkili davacıya verilmesine, talebinin olduğu, ayrıcaHMK 126 ve 129/1 maddeleri gereğince davacı sayısında bir fazla cevap dilekçesi sunulması iledavalının savunmasının dayanağı olarak ileri sürülen her bir vakıanın hangi delillerle ispat edileceğinin bildirilmesi ile cevap dilekçesinde gösterilen ve davalının elinde bulunan belgelerin asılları ile birlikte harç ve vergiye tabi olmaksızın davacı sayısından bir fazla düzenlenmiş örneklerinin veya sadece örneklerinin cevap dilekçesi ile birlikte sunulması ile başka yerden getirtilecek belge ve deliller var ise bunların getirtilmesini sağlayabilecek bilgilerin cevap dilekçesi ile birlikte bildirilmesi, davalının başka yerden getirtilmesi gerekli delilleri için mahkemece hesaplanacak gider avansının cevap dilekçesinin ibrazı sırasında yatırılması gerektiği, cevap dilekçesinin verilmemesi halinde dava dilekçesinde ileri sürülen vakıaların tamamını inkar etmiş sayılacağı hususu ile H.M.K. nun 122. maddesi gereği tebliğ tarihinden itibaren 2 hafta içinde cevap dilekçenizi yazılı olarak mahkememize ibraz etmeniz hususunun ihtarına (ihtarat ilanen tebligatla yapıldı) şeklinde tensip zaptı ve tebliğ şerhinın ilan tarihinden itibaren 7 gün sonra tebligat yapılmış sayılacağı ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR