KONYA 3. İŞ MAHKEMESİ

Mahkeme kararının ilanen tebliği

KONYA 3. İŞ MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01045574
Şehir : Konya
Yayınlandığı Gazeteler

HÜRRİYET 05.09.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Bağlı ve İlgili Kuruluş
:
Davacı: SGK
Dosya Numarası
:
2009/608 Esas
Tebligat Muhatabı
:
İsmail Hakkı Canlıer

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
KONYA 3. İŞ MAHKEMESİNDEN
ESAS NO : 2009/608 Esas
KARAR NO : 2015/432

Davalı, İSMAİL HAKKI CANLIER - Mehmet ve Saime oğlu, 1956 d.lu, 544.....754 T.C. Kimlik Numaralı,
Davacı SGK Başkanlığı ile Davalılar Halil İbrahim ELLİİKİ, Ali Vedat KAYA, Hüseyin ÇOPUR, Zeynel ÜNAL, Maide DÖNMEZ, Selçuklu Belediye Başkanlığı ve İsmail Hakkı CANLIER arasında görülen Alacak davası nedeniyle;
Mahkememizce davalı İsmail Hakkı Canlıer'in dosya içerisinde yer alan Yakacık Mah. Bahtiyat Sk. No: 14/12 Keçiören/ANKARA adresine ve dosyadaki diğer adreslerine mahkememizin 09/07/2015 tarih ve yukarıda esas ve karar sayısı belirtilen kararı tebliğe çıkartıldığı, ancak davalının ayrıldığından, taşındığından, tanınmadığından v.s. nedenler ile tebligatların iade edildiği, kolluk kuvvetlerine yaptırılan araştırmalarda başkaca adresinin tespit edilemediği, Vergi Dairesi Başkanlığı ve SGK İl Müdürlüğü ile yapılan yazışmada da dosyamız içerisinde mevcut başkaca adresin bulunmadığı ayrıca uyap sisteminde yapılan sorgulamada da mernis adresinin de bulunmaması nedeniyle gerekçeli kararın ilanen tebliğine karar verilmiştir. Mahkememizin 09/07/2015 tarih ve yukarıda esas ve karar numarası yazılı kararı ile davacının davasının KABULÜ ile, 62.547,20 TL alacağın davalılardan müştereken ve müteselsilen alınıp davacıya verilmesine, alacağın 62.393,64 TL sine, 31/03/2004 tarihinden, 153,56 TL sine ödeme tarihinden itibaren yasal faiz yürütülmesine karar verilmiş olup, kararın tebliğinden itibaren 8 günlük yasal süre içerisinde ilgili YARGITAY Hukuk Dairesi Başkanlığına temyiz kanun yolu başvuru dilekçesi sunulmak üzere temyiz yolu açık olmakla ve son ilan tarihinden itibaren 7 gün sonra işbu tebliğin yapılmış sayılacağı ve bu sürenin bitimi ile öngörülen sürenin başlayacağı hususları tebliğ yerine geçmek üzere ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR