DENİZLİ 3. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ

Mahkeme kararının ilanen tebliği

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00856416
Şehir : Denizli
Yayınlandığı Gazeteler

TÜRKİYE''DE YENİÇAĞ 30.08.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2018/1180 Esas
Tebligat Muhatabı
:
RAMAZAN GÖKMEN ve RYF AVRUPA TEKSTİL ÖZEL EĞT. VE PAZ. HİZ.SAN.TİC.VE PAZ. LMT. ŞTİ

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.DENİZLİ 3. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ

İLAN

Sanık Mustafa ve Bahide oğlu 1970 D.lu RAMAZAN GÖKMEN ve RYF AVRUPA TEKSTİL ÖZEL EĞT. VE PAZ. HİZ. SAN.TİC.VE PAZ. LMT. ŞTİ. hakkında açılan Mal varlığını eksiltmeye yönelik hileli Tasarruflarda bulunmak, Hileli İflas suçlarından açılan kamu davasında Mahkememizin 06/07/2018 tarih 2018/1180 Esas 2018/1099 kararı ile Görevsizlik kararı verilerek Dosyanın Görevli Denizli Ağır Ceza Mahkemesine gönderilmesine karar verilmiştir.

Kararın gazetede yayın tarihinden itibaren 15 gün sonra tebliğ edilmiş sayılacağını tebliğ tarihinden itibaren 7 gün içerisinde mahkememize verilecek dilekçe ile veya mahkememize gelip zabıt katibine tutanak tutturulmak koşuluyla veya sanık veya sanık müdafi veya müdahil veya müdahil vekili açısından bulundukları yerde mahkememize eşit Asliye Ceza Mahkemelerine Mahkememize gönderilmek üzere verilecek dilekçe ile Antalya Bölge İstinaf Mahkemesine itiraz edebileceği aksi halde kararın kesinleşeceği Sanıklar RAMAZAN GÖKMEN ve RYF AVRUPA TEKSTİL ÖZEL EĞT. VE PAZ. HİZ.SAN.TİC.VE PAZ. LMT. ŞTİ.ne ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR