KALECİK ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Kamulaştırma bedelinin tespiti ve tescili davası

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00783346
Şehir : Ankara / Kalecik
Semt-Mahalle : HASAYAZ MAH. / KALECİK
Yayınlandığı Gazeteler

MİLLİ GAZETE 07.04.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Bağlı ve İlgili Kuruluş
:
TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Tebligat Muhatabı
:
SERVET KILINÇ

2942 Sayılı Kamulaştırma Kanununun 10, 19. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

HATA BİLDİR TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

KALECİK ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

DOSYA NO: 2016/515 Esas


Davacı : TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Davalı :SERVET KILINÇ - ********** ANKARA ili, KALECİK ilçesi, HASAYAZ mah/köy, 39 Cilt, 27 Aile sıra no, 13 sırada nüfusa kayıtlı, GAZİ ve HATİCE oğlu/kızı, 01/05/1940 dogumlu,,Tebligat adresine ulaşılamamıştır
Davacı Türkiye Elektirik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü yatırım programında 13.D.09.004-13 proje numarası ile yer alan 380 KV Eser - Bağlum Enerji İletim Hattı güzergahına isabet eden Ankara İli Kalecik İlçesinde bulunan hissedar olduğunuz Ankara İli Kalecik İlçesi Hasayaz Mahallesi 1028 Parsel sayılı taşınmaz üzerinde 1.885,41 m²'lik kısmında irtifak hakkı tesisi için mahkememizde 2942 Sayılı Kamulaştırma Kanunu'nun 10. Maddesine göre kamulaştırma davası açılmıştır. İş bu ilanın tebliğ tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kamulaştırma kararının iptali için İdari Yargıda iptal davası veya taşınmaz bilgilerine ilişkin maddi hataların düzeltilmesi amacıyla adli yargıda düzeltme davası açılabileceği,açılacak davalarda husumetin TEİAŞ'a yöneltilmesi gerektiği, 30 gün içerisinde idari yargıda iptal davası açıldığı ve yürütmeyi durdurma kararı aldığının belgelendirilmediği takdirde kamulaştırma kararı kesinleşecek olup mahkememizce tespit edilecek bedel üzerinden kamulaştırılan kısımların Türkiye Elektirik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü adına tesciline ve irtifak hakkı tesisine karar verilecektir. Davaya, konuya ve taşınmaz malın değerine ilişkin tüm savunma ve delillerin iş bu ilanın tebliğ tarihinden itibaren 10 gün içerisinde mahkememize yazılı olarak bildirmeniz gerektiği ilan olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR