ÇİNE ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Kamulaştırma bedel tespiti ve tescil davası tebliği

ÇİNE ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01056024
Şehir : Aydın / Çine
Yayınlandığı Gazeteler

ÇİNE MADRAN 04.10.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Bağlı ve İlgili Kuruluş
:
TÜRKİYE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş (TEDAŞ )
Dosya Numarası
:
2019/338 ESAS
Tebligat Muhatabı
:
Tapu malikleri ve hak sahipleri

2942 Sayılı Kamulaştırma Kanununun 10, 19. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.

ÇİNE

ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

ESAS NO : 2019/338 Esas

KAMULAŞTIRMA İLANI

Davacı TÜRKİYE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş (TEDAŞ )tarafından davalı Ömer Akar,BahattinAkar ve BeyhanAkar aleyhine açılan Kamulaştırma bedelinin tespiti ve tescili davasında; Aydın ili, Çine ilçesi, Çömlekçi Mahallesi 726 parsel nolu taşınmazın davalının hissesine isabet eden kısmının kamulaştırılması amacıyla davacı tarafından Kamulaştırma bedelinin tespiti ve tescil davası açılmıştır.

1-)Kendisine tebligat yapılamayan davalı ilan tarihinden itibaren 30 gün içinde Kamulaştırma işlemine karşı idare yargıda iptal veya adli yargıda maddi hatalara karşı düzeltim davasını husumeti TÜRKİYE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş (TEDAŞ ) açabileceklerdir.

2-)Kamulaştırma işlemine karşı idari yargıda iptal davası açanların dava açtıklarını ve yürütmenin durdurulması kararı aldıklarını belgelemedikleri takdirde, kamulaştırma işlemi kesinleşecek ve mahkemece belirlenen kamulaştırma bedeli üzerinden taşınmaz davacı adına tescil edilecektir.

3-)Mahkememizce belirlenecek Kamulaştırma bedeli hak sahipleriadına Türkiye Vakıflar BankasıT.A.OÇineŞube Müdürlüğüne yatırılacaktır.

4-)Konuya vetaşınmaz malın değerine ilişkin tüm savunma ve delillerin, tebliğ tarihinden itibaren 10 gün içinde mahkememize yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

2942 Sayılı Kamulaştırma Yasasının 10. maddesinin 4. bendi uyarınca ilan olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR