AFYONKARAHİSAR 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Kamulaştırma (bedel tespit ve tescil) davası tebliği

AFYONKARAHİSAR 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00941407
Şehir : Afyonkarahisar / Merkez
Yayınlandığı Gazeteler

ODAK 08.02.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
YENİ AKİT 08.02.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2018/806 Esas 
Tebligat Muhatabı
:
Tapu malikleri

2942 Sayılı Kamulaştırma Kanununun 10, 19. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C. AFYONKARAHİSAR 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Sayı: 2018/806 Esas

KAMULAŞTIRMA İLANI

KAMULAŞTIRILAN TAŞINMAZIN BULUNDUĞU YER : Kamulaştırılacak dosya numarası, ada ve parsel numarası aşağıda belirtilmiştir.

TAPU MALİKİNİN ADI VE SOYADI : Taşınmaz maliklerinin isimleri dosya numarasının yanında belirtilmiştir.

KAMULAŞTIRMAYI YAPAN İDARENİN ADI : AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ

KAMULAŞTIRMA BEDELİNİN YATIRILACAĞI BANKA :Ziraat Bankası AfyonkarahisarŞubesi

Kamulaştırmayı yapan davalı idare, malikleriyle cinsi ve niteliği yukarıda yazılı taşınmazın kamulaştırma bedelinin tespiti ve tescili için davacı idare tarafından dava açılmıştır.

Yukarıda bilgileri verilen taşınmazla ilgili tebligat ve ilan tarihinden itibaren 30 gün içinde kamulaştırma işlemine idari yargıda iptal veya adli yargıda maddi hataların düzeltim davası açılabileceği, tebligat ve ilan tarihinden itibaren 30 gün içinde kamulaştırma işlemine karşı idari yargıda iptal davası açanların dava açtıklarını ve yürütmenin durdurulması kararı aldıklarını belgelemedikleri takdirde kamulaştırma işleminin kesinleşeceği, konuya ve taşınmaz malın değerine ilişkin tüm savunma ve delillerinizin tebliğ tarihinden itibaren 2 hafta içerisinde mahkemeye yazılı olarak bildirmeniz gerektiği hususu ve davayı takip etmediğiniz takdirde yokluğunuzda devam edilip karar verileceği, 2942 sayılı Kamulaştırma Kanununun 10. maddesinin 4. bendi uyarınca ilan olunur. 18/09/2018

Kamulaştırılacak taşınmazın esas numarası, ada ve parsel numarası maliki;

2018/806 Esas: Afyonkarahisar İli, Merkez İlçesi, Fatih Mahallesi, 2394 Ada 3 parsel, Davalılar ALİ BALIK, AYFER SAÇAN, GAZİ KADİR KESKİN, HALİL KUM, İSMAİL KUM, MEHMET ERGUVAN, MİNİRE ŞAHİNKAYA, NİLÜFER ŞARLAK, ORHAN ERGÜVEN, PERİHAN KARAÇEŞME, RECEP NADİR KIRGIZ, SELAMİ KESKİN, ABDURRAHMAN ERGÜVEN, HALİL BÜYÜKÇOLAK, HASAN YAVUZ, HİMMET AYÇİÇEK, BEKİR KUZGUN, ŞÜKRÜ KILIÇASLAN, YUNUS ÇANKAYA, NECDET KESKİN, AHMET KİSTEK, İSMET BOYAMAN, HASAN DOYGUN, YUSUF KOLUK, NİGER GÜDER, RUKİYE BOŞ, ŞEVKİ KARAOYSAN.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR