HAYRABOLU ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Kadastro itiraz dava tebliği

HAYRABOLU ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2017/405 Esas
Tebligat Konusu
:
Kadastro (Orman Kadastrosuna İtiraz)
Tebligat Muhatabı
:
NAİME ÖZMEN

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İLAN
T.C. HAYRABOLU ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
ESAS NO : 2017/405 Esas

DAVALI : 1- NAİME ÖZMEN Karabürçek Mahallesi Hayrabolu/ TEKİRDAĞ
Davacılar AHMET ALİ UÇAL , AHMET KÖKSAL AKGÜN , ALİ YAVUZ ve diğerleri tarafından aleyhinize açılan Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesi Karabürçek Mahallesi 242 parselin Kadastro (Orman Kadastrosuna İtiraz) davasının yapılan yargılamasında;
Mahkememizce dava dilekçesinde belirtilen adresinize istinaf başvuru dilekçesini içerirdavetiye çıkarılmış olup, adresinizde tanınmadığınız gerekçesiyle tebligat yapılamamıştır. Adres araştırmasından da bir netice alınamadığından istinaf başvuru dilekçesininilanen tebliğine karar verilmiştir.
Duruşmalarda bizzat hazır bulunmanız, veya kendinizi bir vekille temsil ettirmeniz, aksi taktirde H.U.M.K.'nun 3156 sayılı yasa ile değişik 213/2 maddesi uyarınca yargılamaya yokluğunuzda devam olunacağı hususu, istinaf başvuru dilekçesi yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR