İSTANBUL 8. AİLE MAHKEMESİ

İlanen tebliğ (boşanma davası)

İSTANBUL 8. AİLE MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00402748
Şehir : İstanbul
Yayınlandığı Gazeteler

MİLLİ GAZETE 04.08.2016
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2015/383 Esas
Tebligat Konusu
:
Boşanma davası
Tebligat Muhatabı
:
HEMED AHMED ABDALLAH

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni


T.C. İSTANBUL 8. AİLE MAHKEMESİNDEN

ESAS NO: 2015/383 Esas

DAVALI: HEMED AHMED ABDALLAH Mesihpaşa Malı.Emin İş Hanı Kumkapı Eminönü Fatih/ İSTANBUL

Davacı Necla ABDALLAH tarafından Davalı Hemed Ahmed ABDALLAH aleyhine açılan Boşanma davasının yapılan yargılamasında;

Mahkememizce verilen ara karar uyarınca;

Davalı Ahmet Abdallah ve Fatma Mübarek'den olma TANGA 1957 doğumlu, TANZANYA uyruklu HEMED AHMED ABDALLAH'a mahkememizce Dava dilekçesinde belirtilen Mesihpaşa Mah. Emin İşhanı Kumkapı-Eminönü-FATİH/İSTANBUL ve davacı vekilince bildirilen Katip Kasım Mah. Güvenlik Cad. Emin İşhanı N.27/5 Fatih/İSTANBUL adreslerine Dava Dilekçesi ve Tensip Zaptını içerir davetiye çıkartılmış olup, adreste tanınmadığı gerekçesi ile tebligat yapılamamıştır. Yine dosyaya bildirilen adres araştırmasından da gelen adreslere gönderilen tebligatlar da bila tebliğ iade edilmiş olmakla dava dilekçesinin ve tensip zaptının ilanen tebliğine karar verilmiştir.
Bu itibarla; davacı Necla ABDALLAH tarafından aleyhinize açılan boşanma talebini içerir dava dilekçesine karşı 6100 sayılı H.M.K.' nun 122/1 maddesi gereğince dava dilekçesinin iş bu ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 7 gün sonra başlamak üzere; 2 hafta içinde aynı kanunun 129.maddesindeki hususları içerir şekilde cevap dilekçesi vermek suretiyle davaya cevap verebileceğiniz, aksi takdirde davacının dava dilekçesinde ileri sürdüğü vakıaların tamamını inkar etmiş sayılacağınız hususu; dava dilekçesinin HEM ET AHMED ABDALLAH'a tebliği yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur. 26/07/2016

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR