ALANYA 1. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

İlamsız takiplerde ödeme emrinin ilanen tebliği

ALANYA 1. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00981188
Şehir : Antalya / Alanya
Yayınlandığı Gazeteler

STAR 15.04.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2019/705 Esas
Tebligat Muhatabı
:
ERKAN YAVUZ

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
ALANYA
1. İCRA DAİRESİ

2019/705 ESAS
ÖRNEK 7 İLAMSIZ TAKİPLERDE ÖDEME EMRİ
İLANEN TEBLİĞİ
ALACAKLI : AZİZ GÖRÜCÜ, ........240 TC Nolu,
VEKİLİ :Av. Kemal Ergin -Hacet Mah. Sevdiye Arınç Sk. Özçelik Apt. No:14/10 K:4 Alanya / ANTALYA
BORÇLU : ERKAN YAVUZ, ........810 TC Nolu, Ali - Fatma oğlu, 20/11/1984 D.Tarihli- Cikcilli Mah.Uzunsırt cad. Dış Kapı No: 71 İç Kapı No:1 ALANYA/ANTALYA
BORÇ MİKTARI : 140.000,00TL Bono,729,90 TL İhtiyati Haciz Vekalet Ücreti
34,52 TL İşlemiş Faiz TOPLAM:140.764,42-TL Tutarın toplam alacağın fazlaya ilişkin hakları saklı kalmak ve tahsilde tekerrür olmamak kaydıyla takip tarihinden itibaren fiili ödeme tarihine kadar asıl alacağa işleyecek yıllık % 9 yasal faiz ve değişen oranlardaki faizi ile ,icra giderleri ,avukatlık ücreti ile birlikte borçlar kanunun 100. Maddesi uyarınca yapılacak kısmi ödemelerin öncelikle faiz ve masraflara mahsubuyla tahsili emridir.
Yukarıda adı, adresi yazılı alacaklıya olan borcunuzdan dolayı yapılan icra takibinde; Yukarıda yazılı adresinize ÖRNEK NO :7 ÖDEME EMRİ gönderilmiş adresinizi terk ettiğinizden ödeme emri bila tebliğ iade edilmiştir. Zabıtaca yaptırılan tetkik ve tahkikatta da adresinizin tesbiti mümkün olmadığından ödeme emrinin ilanen tebliğine karar verilmiştir.
İşbu ilanın gazetede neşri tarihinden itibaren yukarıda yazıl borç ve masraflarının kanuni 7 günlük süreye 15 gün ilavesi ile 22 gün içinde icra dairesine ait banka hesabına yatırmanız, (teminatı vermeniz), borcun tamamına veya bir kısmına veya alacaklının takibat icrası hakkına dair bir itirazınız varsa, senet altındaki imza size ait değilse yine bu (7) gün içinde ayrıca ve açıkça bildirmeniz, aksi halde icra takibinde bu senedin sizden sadır olmuş sayılacağı, imzayı reddettiğiniz takdirde icra mahkemesi önünde yapılacak duruşmada hazır bulunmanız, buna uymazsanız itirazınızın geçici olarak kaldırılacağı; senet veya borca itirazınızı yazılı veya sözlü olarak icra dairesine yedi gün içinde bildirmediğiniz takdirde aynı müddet içinde 74 üncü madde gereğince mal beyanında bulunmanız, aksi halde hapis ile tazyik olunacağınız, hiç mal beyanında bulunmaz veya gerçeğe aykırı beyanda bulunursanız hapisle cezalandırılacağınız; borç ödenmez veya itiraz edilmezse cebri icraya devam edileceği İLANEN TEBLİĞ olunur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR