ERDEMLİ 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Elatmanın önlenmesi (tapulu taşınmazda) davasının ilanen tebliği

ERDEMLİ 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01184121
Şehir : Mersin / Erdemli
Yayınlandığı Gazeteler

DOĞRUHABER 06.07.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2020/3 Esas
Tebligat Muhatabı
:
MUSTAFA GÜNEŞ

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni


T.C. ERDEMLİ 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

ESAS NO : 2020/3 Esas
DAVALI : MUSTAFA GÜNEŞ Sahabiye Mah. Yıldırım Cad. Kalkmazlar Apt. No:3 Çamlıbahçe Kocasinan/ KAYSERİ
Davacı ASMAY İNŞAAT TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından aleyhinize açılan Elatmanın Önlenmesi (Tapulu Taşınmazda) davasının yapılan yargılamasında;
Mahkememizce dava dilekçesinde belirtilen adresinize dava dilekçesi, tensip tutanağı ve tevzi formu tebligatı çıkarılmış olup, adresinizden ayrıldığınız gerekçesiyle tebligat yapılamamıştır. Adres araştırmasından da bir netice alınamadığından dava dilekçesi, tensip tutanağı ve tevzi formunun ilanen tebliğine karar verilmiştir.
Davacı tarafından aleyhinize Mersin İli, Erdemli İlçesi, Çeşmeli Mahallesi 122 ada 3 parselde kayıtlı, Liparis 5 Tatil Sitesi, G Blok, 2. Kat, 6 Nolu bağımsız bölüm sayılı taşınmazda elatmanın önlenmesi talepli dava açıldığı, H.M.K. 122,126,127,128,129,131 maddelerine göre ihtarat içerir tensip zaptı hazırlandığı ve açılan davanın belirlenen tahmini bitiş süresinin 480 gün olduğunu belirtir tevzi formu hazırlandığı, iş bu ilanen tebliğden itibaren iki (2) hafta içerisinde davaya cevap dilekçesi verebileceğiniz, aksi taktirde 6100 sayılı H.M.K.'nın 147/2 maddesi uyarınca yargılamaya yokluğunuzda devam edileceği ve yapılan işlemlere itiraz edemeyeceğiniz hususu, dava Dilekçesi, tensip tutanağı, tevzi formu yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR