SOLHAN SULH HUKUK MAHKEMESİ

Duruşma gününün ilanen tebliği

SOLHAN SULH HUKUK MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01159116
Şehir : Bingöl
Yayınlandığı Gazeteler

MİLLİ GAZETE 10.04.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2019/75 Esas
Tebligat Muhatabı
:
FERUH YILDIRIM
Duruşma Tarihi
:
02.07.2020 10:40

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İLAN
T.C. SOLHAN SULH HUKUK MAHKEMESİN den

ESAS NO : 2019/75 Esas
DAVALI : FERUH YILDIRIM - Bingöl İli Solhan İlçesi Cilt No ; 1 Aile Sıra No :42 Mustafa ve Muazzez oğlu, 05/02/1971 Solhan doğumlu, tc No:12439800984.
Davacı Nazım Çakar, tarafından aleyhinize açılan Ortaklığın Giderilmesi (Paylı Mülkiyette) davasının yapılan yargılamasında;
Dava konusu Bingöl ili, Solhan İlçesi, Yeşilova Mh. 389 ada 7 parsel nolu taşınmazların ortaklığının giderilmesi davası ile ilgili olarak mahkememizce dava dilekçesinde belirtilen adresinize duruşma gününü bildirir davetiye çıkarılmış olup, adresinizden ayrıldığınız ve mernis adresinin bulunmaması gerekçesiyle tebligat yapılamamıştır. Adres araştırmasından da bir netice alınamadığından dava dilekçesi ve ön inceleme duruşma gününün ilanen tebliğine karar verilmiştir.
Davacı tarafından ilgili 389 Ada 7 nolu parsel sayılı taşınmazlardaki ortaklığın fiili durumu itibariyle paylaştırma mümkün olmadığından gayrimenkul üzerindeki ortaklığın satış suretiyle giderilmesi talep edilmiştir.
Duruşma günü olan 02/07/2020 tarihinde saat: 10.40'da duruşmada bizzat hazır bulunmanız, veya kendinizi bir vekille temsil ettirmeniz, aksi taktirde yargılamaya yokluğunuzda devam olunacağıve yokluğunuzda karar verileceği hususu, dava dilekçesi ve duruşma günü yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur.
Ayrıca ön inceleme duruşmasında sulh için gerekli hazırlığı yapmanız, duruşmaya gelmediğiniz takdirde diğer tarafın yargılamaya devam etmek istemesi durumunda yokluğunuzda yapılan işlemlere itiraz edemeyeceğiniz ve diğer tarafın muvaffakatiniz olmadan iddia ve savunmasını genişletebileceği yahut değiştirebileceği ihtar ve tebliğ olunur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR