ANTALYA 2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ

Dava dilekçesi, tensip tutanağının ve diğer evrakların ilanen tebliği

ANTALYA 2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00822106
Şehir : Antalya
Yayınlandığı Gazeteler

HÜRSES 13.06.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TÜRKİYE 12.06.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2017/713 Esas
Tebligat Muhatabı
:
ANDAÇ TAVUKÇULUK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
ANTALYA
2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ'NDEN

İLAN

ESAS NO : 2017/713 Esas
DAVACI : PLATFORM GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
TEMLİK ALAN DAVACI : ÖMER CANEVİ
VEKİLİ : Av. FERİDUN SAYILĞAN
DAVALI : ANDAÇ TAVUKÇULUK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Davacı Ömer Canevi tarafından aleyhinize açılan alacak davasının yapılan yargılamasında;

Mahkemenizce dava dilekçesinde belirtilen adresinize dava dilekçesi, 21.11.2017 tarihli tensip tutanağı, 21.11.2017. 25.12.2017, 29.12.2017, 26.01.2018 tarihli ek kararlar ve davacı Ömer Canevi vekili Av. Feridun Sayılğan'ın istinaf dilekçesi ekte davetiye gönderilmiş olup, adresinizden ayrıldığınız, adresin boş olduğu tebliğ imkansızlığı gerekçesiyle tebligat yapılamamıştır. Adres araştırmasından da bir netice alınamadığından dava dilekçesi ve tensip tutanağının ve diğer evrakların ilanen tebliğine karar verilmiştir.

HMK'nun 122 maddesi uyarınca dava dilekçesinde belirtilen belirsiz kısmi alacak davası nedeniyle ödenen paraların iadesi ile davalının borçları sebebi ile satılan fabrika binasının güncel değerinin tespiti ve bedelinin ödenmesi, bu eylem sebebiyle uğranıldığı iddİa edilen zararların tespiti yönünden şimdilik 1.000,00.-TL satış ve ödeme tarihlerinden itibaren işlemiş ve işleyecek yasal faiz ile birlikte tahsiline karar verilmesi talepli davaya karşı ilan tarihinden itibaren 7 gün sonra iki hafta içinde cevap dilekçenizi ve eklerini mahkememize sunmanız hususunun ilanen ihtarına;

26.01.2018 tarihli ek karar ve davacı Ömer Canevi vekili Av. Feridun Sayılğan'ın istinaf dilekçesinin davalı Andaç Tavukçuluk San. Tic. Ltd. Şti.ne işbu ilanın yayın tarihinden itibaren 7 gün sonra iki haftalık istinaf süresinin başlayacağı hususu ve aksi taktirde yargılamaya yokluğunuzda devam olunacağı hususu ile dava dilekçesi tebliği yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR