İSTANBUL ANADOLU 19. SULH HUKUK MAHKEMESİ

Arsa paylarının düzeltilmesi davasının ilanen tebliği

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00781825
Şehir : İstanbul / Kadıköy
Semt-Mahalle : SAHRAYICEDİT MAH. / SAHRAYICEDİT
Yayınlandığı Gazeteler

MİLLİ GAZETE 06.04.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2015/837 Esas
Tebligat Muhatabı
:
Ahmet Çelebi

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

HATA BİLDİR TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
İSTANBUL ANADOLU 19. SULH HUKUK MAHKEMESİ'NDEN
İLAN
ESAS NO : 2015/837 Esas

Davacılar Mehmet Salih ÖZKAN ve diğerleri ile Dahili davalı Ahmet Çelebi arasında mahkememizde görülmekte olan Kat Mülkiyeti Kanunundan Kaynaklanan Davalar (Arsa Paylarının Düzeltilmesi) davası nedeniyle;
Dahili davalı Ahmet ÇELEBİ'nin tüm araştırmalara rağmen adresi tespit edilemediğinden; dava konusu olan İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Sahrayıcedit Mah. 174 pafta, 1437 ada(eski 638 ada), 111 parselde kayıtlı taşınmazla ilgili olarak açılan Kat Mülkiyeti Kanunundan Kaynaklanan Davalar (Arsa Paylarının Düzeltilmesi) davası nedeniyle; dava dilekçesi ve dahili dava dilekçesinin ilanen tebliğine karar verilmiş olmakla,iş bu ilanın yayınlandığı tarihten itibaren iki hafta içerisinde davaya karşı cevaplarını, HMK 116. md. belirlenen ilk itirazlarını, delillerini bildirmesi, süresinde cevap dilekçesi verilmediği takdirde HMK 128. uyarınca davacının ileri sürdüğü vakiaları inkar etmiş sayılacağı hususu ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR