ANKARA 2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ

Alacak davasında duruşma gününün ilanen tebliği

ANKARA 2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01111931
Şehir : Ankara
Yayınlandığı Gazeteler

SÖZCÜ 08.01.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2016/598 ESAS
Tebligat Muhatabı
:
1- ÖZKAN KURT, 2- SERDAR AKÇA, 3- ZİYAETTİN AKSU, 4- ERYAP MERMER GRANİT İNŞ.NAK.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., 5-YENİFER YAPI MALZEMELERİ İNŞ.GIDA TUR.TİC.LTD.ŞTİ.
Duruşma Tarihi
:
02.03.2020 15:00

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

ANKARA
2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ
BAŞKANLIĞINDAN
Esas No : 2016/598

Davacı, REMS MAĞAZACILIK TURİZM TEKSTİL SANAYİ VE TİC.A.Ş ile Davalılar, ÖZKAN KURT, SERDAR AKÇA, ZİYAETTİN AKSU, ERYAP MERMER GRANİT İNŞ.NAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., YENİFER YAPI MALZEMELERİ İNŞ.GIDA TUR.TİC.LTD.ŞTİ. arasında mahkememizde görülmekte olan Kıymetli Evrak İptali (Çek İptali (Hasımlı)) davası nedeniyle; Davalılar ÖZKAN KURT, SERDAR AKÇA, ZİYAETTİN AKSU, bildirilen adresine ön inceleme duruşma gününü bildirir tebligatın yapılamaması üzerine; bütün araştırmalara rağmen adı geçen davalının tebliğe yarar açık adresinin bulunamaması sebebi ile ön inceleme duruşma gününün ilânen tebliğine karar verilmiştir. HMK'nun 139. maddesi uyarınca; 02/03/2020 günü saat 15:00'da duruşma günündeön inceleme duruşması yapılacaktır. Bu amaçla sulh için gerekli hazırlığı yapmanız, duruşmanın gelmeyen tarafın yokluğunda yapılacağı ve gelmeyenin yokluğunda yapılan işlemlere itiraz edemeyeceği ve diğer tarafın gelmeyenin muvafakati olmadan iddia ve savunmasının genişletip değiştirilebileceği ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR