AFŞİN 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Tapu iptali ve tescil davası tebliği

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00620315
Şehir : Kahramanmaraş / Afşin
Yayınlandığı Gazeteler

ORTADOĞU 16.06.2017
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2016/543 Esas
Tebligat Konusu
:
Tapu tescil
Tebligat Muhatabı
:
Mustafa Gedik

4721 Sayılı Türk Medeni Kanunu (Eşya Hukuku)nun 713, 1019. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

HATA BİLDİR TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İLAN

T.C. AFŞİN 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN / BAŞKANLIĞINDAN

ESAS NO : 2016/543 Esas


Davacı Emine Gedik (T.C: 5*******2) vekili Av. Cabir Gülden tarafından davalılar Mustafa Gedik, Ahmet Gedik aleyhine açılan Tapu İptali ve Tescil davasında; davacı Emine Gedik ile davalı Mustafa Gedik'in evli olduklarını, aralarında boşanma davası olduğunu, dava konusu Kahramanmaraş ili,Afşin ilçesi, Kale Mahallesi 851 ada 23 parsel sayılıtaşınmazdaki hissesinimal kaçırmak amacıyla diğer davalı Ahmet Gedik'e devrettiğini, bu işlemin muvazaalı olarak gerçekleştiğini, bu nedenlerle dava konusu taşınmaz payı üzerindeki mülkiyetin davalı Ahmet Gedik aleyhine iptali ile belirtilen payındavalı Mustafa Gedik lehine tescil edilmesine karar verilmesini talep ettiği anlaşılmış olup, davalı Mustafa Gedik'e ( A***** ve F***** oğlu 21/09/19** D.lu -son ikamet adresi Ş***** Mah. 6****5 Sokak S**** Apt. No: **** Onikişubat/K.Maraş) tebliğ yapılamadığı, adres araştırmasından da bir netice alınamadığından dava dilekçesi ve duruşma gününün ilanen tebliğine karar verilmiştir.
Durusma Günü: 11/10/2017 günü saat: 10:10'da duruşmada bizzat hazır bulunmanız, veya kendinizi bir vekille temsil ettirmeniz, Aksi taktirde H.U.M.K.'nun 3156 sayılı yasa ile değişik 213/2 maddesi uyarınca yargılamaya yokluğunuzda devam olunacağı hususu, Dava Dilekçesi ve duruşma günü yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR