İSTANBUL ANADOLU 8. SULH HUKUK MAHKEMESİ

Duruşmaya davet

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00589484
Şehir : İstanbul
Yayınlandığı Gazeteler

CUMHURİYET 20.04.2017
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2016/279 Esas
Tebligat Konusu
:
Arsa Paylarının Düzeltilmesi davası
Tebligat Muhatabı
:
Nevin Çatı
Duruşma Tarihi
:
05.10.2017 09:50

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

HATA BİLDİR TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.

İSTANBUL ANADOLU 8. SULH HUKUK MAHKEMESİNDEN
ESAS NO : 2016/279 Esas


Mahkememizde görülmekte olan Arsa Paylarının Düzeltilmesi davasının yapılan yargılamasında verilen 22/03/2017 tarihli celse ara kararı gereğince:
Davalılardan ********** T.C. kimlik numaralı Nevin Çatı adına yapılan tüm araştırmalara ve bilinen tüm adreslerine dava dilekçesi, tensip zaptı ve duruşma gününün tebliğ edilemediği, adı geçen şahsa dava dilekçesi, tensip zaptı ve duruşma gününün ilanen tebliğine karar verilmiş ve duruşma 05/10/2017 tarihi saat09:50'e bırakılmıştır.
"Belirlenen gün ve saatte duruşmaya gelmediğiniz veya gelip de davayı takip etmediğiniz takdirde diğer tarafın yargılamaya devam etmek istemesi durumunda yokluğunuzda yapılan işlemlere itiraz edemeyeceğiniz ve diğer tarafın muvafakatiniz olmadan iddia ve savunmasını genişletebileceği yahut değiştirebileceği ihtar ve tebliğ olunur."
Duruşma Günü: 05/10/2017 günü saat: 09:50'da duruşmada bizzat hazır bulunmanız, veya kendinizi bir vekille temsil ettirmeniz. Aksi taktirde H.U.M.K.'nun 3156 sayılı yasa ile değişik 213/2 maddesi uyarınca yargılamaya yokluğunuzda devam olunacağı hususu, dava dilekçesi, tensip zaptı ve duruşma günü yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR